Zamknij
REKLAMA

Aktywni w parze, czyli randka na sportowo

13:26, 15.10.2020 | materiały partnera

Boisz się, że twoja dziewczyna urwie ci głowę, kiedy zasugerujesz, że chętnie pójdziesz z nią na basen czy siłownię? Myślisz, że prędzej odkleisz swojego faceta od kanapy rozpuszczalnikiem, niż ciekawą opcją wspólnego wyjścia? Jeśli już trochę nuży cię oglądanie co wieczór filmów z twoją drugą połówką i zagryzanie popcornem z supermarketu, zaproponuj aktywną randkę. Może któraś z poniższych opcji przypadnie do gustu wam obojgu.

Wieczorek taneczny

Przynajmniej raz w tygodniu możecie wyskoczyć gdzieś, żeby intensywnie potańczyć. Nie musi to być od razu impreza w klubie, jeśli takich nie lubicie. Zawsze możecie zapisać się na zajęcia tańca towarzyskiego dla par albo urządzić wieczorek taneczny w domu. Puśćcie waszą ulubioną taneczną muzykę, zasłońcie zasłony i nie przejmujcie się, że ktoś może was podglądać. Przećwiczcie też sobie jakąś ciekawą choreografię i zachwyćcie potem znajomych wspólnym tańcem podczas spotkania towarzyskiego albo... waszego wesela.

Taniec na lodzie

Jazda na łyżwach we dwójkę wymaga już trochę wyższego poziomu koordynacji niż zwykły taniec, ale za to jak pięknie będziecie wyglądać wirując na tle lodowiska. Poza tymi momentami oczywiście, kiedy jedno z was będzie podnosić drugie po lądowaniu na tyłku. Jest to jednak okazja do śmiechu i zabawy, a także zdobycia nowych umiejętności. Poza tym będzie okazja, by potrzymać się za ręce i się objąć. Nawet jeśli wybierzecie się na odkryte lodowisko w środku zimy, na pewno z takiej randki wrócicie rozgrzani.

Wyprawa na rowerach

Jeśli twoja druga połówka nie chce ci towarzyszyć, kiedy rekreacyjnie jeździsz na rowerze, wyznacz fajny cel podróży. Pojedźcie rowerami na śniadanie na drugim końcu miasta albo wybierzcie się na piknik. Możecie, podobnie jak w przypadku meczu tenisowego, urządzić wyścig i wyznaczyć nagrodę dla zwycięzcy. Z czasem niechętny towarzysz podróży z pewnością polubi wspólne rowerowe wypady, a może nawet staną się one waszą tradycją.

Mecz tenisowy i kolacja

Rozegrajcie między sobą mecz tenisowy i niech zwycięzca wybierze lokal, do którego potem pójdziecie na kolację albo restaurację, z której zamówicie jedzenie. Zdrowa rywalizacja sprawi, że rozgrywkę zakończycie rozbudzeni, zadowoleni i... głodni. Ulubiony posiłek zwycięzcy będzie doskonałym zwieńczeniem waszej randki. Jeśli zamiast zamawiać lub iść do restauracji, wolicie przegryźć coś zdrowego, tutaj znajdziecie kuchenne inspiracje: http://catering5stars.pl/. Pokonany niech przygotuje dobrą sałatkę lub inny pożywny posiłek, którym nasycicie się po tenisowym starciu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA