Zamknij
REKLAMA

Popularne marki samochodów, które można wziąć w leasing

10:19, 12.11.2020 | materiały partnera

Jesteś na etapie poszukiwania idealnego samochodu, który będziesz mógł wziąć w leasing na firmę? Dokonanie wyboru często okazuje się problemem, a stale pojawiające się nowe modele na rynku zdecydowanie tego nie ułatwiają. Może więc warto skupić się na kilku tych markach, które cieszą się największą popularnością pośród przedsiębiorców? Skoro przyciągnęły do siebie firmy, to znaczy, że miały coś ciekawego do zaoferowania i ich zakup był opłacalny, prawda? Poniżej znajdziesz krótką listę producentów tych samochodów, które w ostatnich miesiącach cieszyły się największym zainteresowaniem.

1. Skoda

Nie da się ukryć, że ta marka już od wielu lat cieszy się największą popularnością właśnie pośród przedsiębiorców. Skąd takie zainteresowanie? Auta te słyną z dobrej jakości wykonania i przyzwoitych, nie tylko ekonomicznych, ale przede wszystkim niezawodnych silników. Choć są wygodne i dobrze wyposażone, znane są także z bardzo przyzwoitych cen, zarówno pojazdów fabrycznie nowych, jak i używanych. Skoda może się pochwalić szeroką gamą modeli z różnych grup i klas, dlatego dopasowanie auta do potrzeb firmy nie powinno stanowić problemu.

2. Toyota

Samochody tej marki są chętnie wybierane przez przedsiębiorców z racji ich legendarnej niezawodności. Producent od początku przykładał wiele uwagi do jakości wykonania swoich pojazdów, a do tego sprzedawał je z wieloma udanymi jednostkami napędowymi. Ta „tradycja” jest praktykowana po dziś dzień i nic dziwnego, że firmy tak często leasingują te auta.

Sfinansowanie jednego z nowych modeli Toyoty leasingiem może być bardzo dobrą decyzją. Jeśli zainteresowała Cię opcja, koszty najwygodniej sprawdzić z wykorzystaniem specjalnego kalkulatora online. Narzędzie takie, które znajdziesz np. na stronie Vleasing.pl, pozwoli Ci nie tylko ustalić cenę tego finansowania, ale także jego warunki. Szybko również prześwietlisz wiele ofert z rynku, mając możliwość wyboru tej najlepszej, odpowiednio dopasowanej do potrzeb.

3. Volkswagen

W naszym kraju marka ta od zawsze cieszyła się dużą popularnością, gdyż znana była z produkcji solidnych i niezawodnych samochodów. Dziś należy do tego dodać nowoczesne wyposażenie oraz świetne, ekologiczne i oszczędne silniki. Nic dziwnego, że pośród firm korzystających z leasingu Volkswagen cieszył się tak dużą popularnością, trafiając na 3 miejsce w tym rankingu. Auta tego producenta gwarantują również bezpieczeństwo, jak i wysoki komfort podróży, co dla przedsiębiorcy ma kluczowe znaczenie.

4. Opel

Tuż za podium uplasował się kolejny niemiecki producent, tym razem Opel. Marka cieszy się w Polsce dużą popularnością nie tylko z tego powodu, że niektóre jej auta są u nas montowane. Opel zawsze był znany z tego, że sprzedawał samochody w cenach na naszą, polską kieszeń. Choć nie zawsze były bogato wyposażone, to jednak gwarantowały wysoki komfort i duże bezpieczeństwo. Dziś firma ma w swojej ofercie wiele aut klasy premium, które wręcz idealnie nadają się dla przedsiębiorców i nic dziwnego, że są tak często brane w leasing.

5. Ford

Zestawienie zamyka Ford, który dziś znany jest przede wszystkim ze stosowania unikalnych silników własnej konstrukcji. Małolitrażowe jednostki napędowe charakteryzują się dużą mocą, są oszczędne, a przy tym wyjątkowo niezawodne. Oczywiście oprócz tego auta tej marki wyposażone są w wiele nowinek technologicznych, a do tego gwarantują bezpieczną i bardzo komfortową podróż.

Wybór modelu auta jednego z powyższych producentów może być bardzo dobrą decyzją. Jej opłacalność możesz sprawdzić bez wychodzenia z domu – wystarczy skorzystać z kalkulatora leasingu na Vleasing.pl. Pamiętaj, że ofertę na leasing samochodu zawsze możesz negocjować.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA