Zamknij
REKLAMA

Te soki powstają pod Włocławkiem! Poznajcie Nasz Owoc

00:01, 18.01.2021 | .
Fot. Nasz Owoc.

W sklepach można już znaleźć lokalnie wytwarzane smoothie Nasz Owoc. Są to najwyższej jakości przecierowe soki będące znakomitą przekąską dla dzieci i dorosłych.

Nasz Owoc to soki w 100% naturalne, absolutnie bez żadnych dodatków, bez dosypywania cukru i bez konserwantów - krótko mówiąc - bez poprawiania natury.

Pasteryzowane są w sposób tradycyjny, jak mówi producent Pani Irena, metodą naszych babć, przez co termin przydatności do spożycia nie przekracza dwunastu miesięcy.

Soki sprawdzą się jako drugie śniadanie lub podwieczorek, a do tego uzupełniają porcję witamin. Są fantastyczne na spacer, a teraz idealne jako przekąska po zabawach na śniegu czy kuligu.

Smoothie Nasz Owoc są produkowane w trzech oryginalnych wersjach smakowych: jabłko - gruszka- agrest, jabłko - brzoskwinia - morela oraz jabłko - malina - aronia

Każda partia jest wyjątkowa, a zmienność koloru i smaku poszczególnych partii (mniej lub bardziej słodkie, kwaskowate) zależy od odmian użytych jabłek, co tylko potwierdza prawdziwość i naturalność produktu.

Dystrybutorem soków jest Uzdrowisko Ciechocinek S.A., producent słynnej i uwielbianej wody mineralnej Krystynka.

Smoothie można zamówić online na stronie produktyciechocinskie.pl lub kupić bezpośrednio w sklepie firmowym Uzdrowiska Ciechocinek.

Nasz Owoc jest także dostępny w Spoko Cafe przy ul. Warszawskiej  we Włocławku i w większości lokalnych sklepów warzywnych i spożywczych.

Więcej informacji można uzyskać na facebookowym profilu Nasz Owoc, na którego w imieniu Pani Ireny i Pana Jacka serdecznie zapraszamy.

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%