Zamknij
REKLAMA

Tani kurier - szybkie przesyłki kurierskie na każdą kieszeń

10:34, 05.02.2021 | materiały partnera

Prowadząc własną działalność gospodarczą, polegająca na sprzedaży produktów fizycznych, wysyłamy cyklicznie dużą ilość paczek kurierskich do naszych klientów. Chcąc w pełni zadowolić naszych klientów, zależy nam na tym, aby nasze przesyłki kurierskie dostarczano na czas. W związku z dużą ilością wysyłanych paczek, najlepszym rozwiązaniem dla naszej firmy będzie tani kurier, który dostarczy przesyłki w nienaruszonym stanie za zadowalającą nas opłatą.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Tani kurier- jak wybrać dostawcę paczek z naszymi produktami i nie przepłacić
  • Przesyłki kurierskie- czy wysyłanie firmowych i prywatnych paczek kurierem ma sens

Prowadząc własną działalność gospodarczą, polegającą na wytwarzaniu własnych produktów, opieramy ich dostawę między innymi o przesyłki kurierskie. Zarówno dla nas, jak i naszych klientów ważne jest, aby paczki z produktami dostarczał tani kurier, którego usługi będą opłacalne dla obu stron.

Jak szukać operatora przesyłek kurierskich?

Przesyłki kurierskie  to łatwy i szybki sposób dostarczania paczek. Korzystanie z usług kurierskich ma bardzo wiele zalet. Między innymi jest to szybki czas dostawy, odbiór paczki od nadawcy i dostarczenie jej bezpośrednio do adresata. Ponadto: obsługa przesyłek kurierskich różnej wielkości i o bardzo różnym charakterze.  Dzięki dostępnej opcji odbioru przesyłki kurierskiej od adresata, nie musimy martwić się o to, kiedy udamy się na pocztę. Nie zmarnujemy też czasu, stojąc w długiej kolejce do pocztowego okienka. Poza tym odbiór paczki od adresata jest dostosowany do potrzeb klienta. Jako klienci wybieramy dokładny czas i miejsce odbioru naszej przesyłki.

Wspomniany czas dostarczenia paczki kurierskiej jest naprawdę krótki. Jedyny wyjątek stanowią dni wzmożonego ruchu, czyli okres przedświąteczny, dni takie jak Blue Monday czy Black Friday.

Ceny za dostarczanie przesyłek kurierskich – jak nie zapłacić za dużo?

Tani kurier to pojęcie względne. Tak naprawdę cena dostarczenia przesyłki kurierskiej zależy od kilku czynników. Po pierwsze wielkości i ciężaru przesyłki, po drugie miejsca docelowego, do którego ma dotrzeć paczka oraz jej charakteru tj. czy są to ważne dokumenty czy produkty fizyczne o krótkim terminie przydatności. Czas dostawy może ulec wydłużeniu w wyniku sytuacji niezależnych od firmy kurierskiej bądź z powodu dużego natężenia w nadawaniu przesyłek kurierskich. Ten ostatni powód jest zwykle tym, o którym jesteśmy informowani wcześniej przez firmę kurierską. Ponadto mamy możliwość otrzymania powiadomienia SMS lub drogą elektroniczną o dostarczeniu naszej przesyłki do adresata. W przypadku, kiedy w paczce znajdują się wartościowe przedmioty, możemy wybrać opcję ubezpieczenia nadawanej przez nas przesyłki.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%