Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze produkcje od Netflixa

00:00, 11.06.2021 | materiały partnera

Netflix naprawdę mocno wziął się za produkcję seriali i filmów. Oprócz absolutnych klasyków, nowych produkcji innych wytwórni, głównie wrzuca na swoją platformę własne. I naprawdę ma się czym pochwalić, bo wiele ich własnych seriali i filmów dzisiaj ma miano najchętniej oglądanych, najciekawszych, najlepiej zrobionych... Wśród najlepszych produkcji od Netflixa moglibyśmy wymienić kilkadziesiąt pozycji. Ale wybraliśmy kilka, które, naszym zdaniem, powinien zobaczyć każdy.

Nasza planeta 

Uznawany za jeden z najlepszych seriali na Netflixie. Miniserial, który liczy sobie 8. odcinków, opowiada o tym, jak wygląda świat zwierząt i roślin. Widowiskowe ujęcia, zwierzęta których nie dało się wcześniej złapać na nagraniach. Wszystko to zostało zestawione z bardzo... gorzkimi refleksjami na temat tego, co stanie się z siedliskami i zwierzętami, jeśli człowiek nie zmieni swojego postrzegania świata. Jeśli chodzi o seriale online - faktycznie, jest to najlepsza produkcja, którą trzeba zobaczyć. 

Narcos 

Serial, który opowiada o dwóch agentach z USA, którzy wyjeżdżają do Kolumbii, aby zająć się potężnym bossem kartelu narkotykowego - Pablo Escobarem. Mocny serial, który przedstawia prawdziwą historię bossów z lat 80. Serial pokazuje pracę każdego organu, który walczył o to, aby przetrwać tę działalność. 

House of Cards 

Serial prawniczy, który opowiada o senatorze Francisie Underwoodzie, który zostaje pozbawiony swojego obecnego wcześniej stanowiska Sekretarza Stanu. Underwood, wykorzystując swoje koneksje, uciekając się do intryg i knowań robi wszystko, aby odebrać prezydentowi władzę. Postanawia posłużyć się także dziennikarką Zoe Barnes. Ma swój jasny, klarowny plan... 

Stranger Things 

W małym miasteczku znika chłopiec - Will. Jego zaginięcie zapoczątkowuje serię tajemniczych zdarzeń, które związane są z działaniem sił nadprzyrodzonych. Niespodziewanie pojawia się dziewczynka - Eleven, która zbliża się do Mike'a, Dustina i Lucasa, czyli przyjaciół Willa. Razem będą robili wszystko, aby rozwiązać zagadkę jego zniknięcia. 

Dom z papieru 

Wielki skok na kasę! Ośmioro zamaskowanych złodziejaszków napada na hiszpańską mennicę narodową. Przedstawicielem jest tajemniczy Profesor, który zajmuje się prowadzeniem negocjacji z miejscową policją. Całkiem nieznajomi sobie ludzie będą musieli walczyć w środku o władzę i kradzież jak największej ilości pieniędzy. Profesorowi też wcale nie będzie łatwo. Będzie musiał bowiem walczyć ze swoimi emocjami i uczuciami. 

The Crown 

Serial opowiada nam historię rodziny królewskiej prosto z Wielkiej Brytanii. Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią zostaje jego córka - Elżbieta II. Kobieta dochodzi do władzy w momencie, kiedy imperium chyli się już ku upadkowi. Czy uda jej się zrobić porządek i zachować ciągłość władzy? Serial oparty na faktach, chociaż z elementami fikcyjnymi. 

Jakie seriale i filmy Netflixa wy lubicie najbardziej? 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%