Zamknij
REKLAMA

Kontenery morskie - 20 czy 40 stopowy

14:28, 22.06.2021 | materiały patnera

W większości przypadków kontenery służą do transportu towarów drogą morską lub lądową, ale nie tylko. Obecnie istnieje kilka rodzajów tych metalowych konstrukcji a podstawowe to 20 i 40 stóp. Pozwalają chronić ładunek przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi. Oba typy mają wysoki stopień szczelności. Jeśli ktoś potrzebuje kupić kontenery (nowe lub używane) może to zrobić w naszej firmie.

Zajmujemy się także wynajmem, odnawianiem a także różnymi modyfikacjami kontenerów transportowych. Na życzenie klienta dostosujemy każdą z oferowanych konstrukcji do konkretnych potrzeb np.: na biura, sklepy, pomieszczenia gospodarcze lub oryginalne mieszkania. Gwarantujemy idealne dopasowanie kontenera, zarówno pod kątem ceny, jak i funkcjonalności.

Funkcje wyboru konstrukcji metalowych do przewozu towarów

Zanim dokona się zakupu kontenera morskiego 20 czy 40 stopowego, warto poznać kilka podstawowych kryteriów, wśród których szczególne miejsce zajmuje jego pojemność i wymiary, wielkość drzwi, rodzaj, system mocowania. Kontenery 40-stopowe są szczególnie popularne i poszukiwane. Pozwalają na przewóz dużej ilości produktów jednocześnie. Do transportu łatwo psujących się towarów w takim kontenerze można zainstalować dodatkowe wyposażenie. Szerokość drzwi ułatwia wykonywanie czynności załadunkowych i rozładunkowych.

Jeśli jest potrzeba przewiezienia małych partii towaru można niedrogo kupić kontener 20-stopowy. Kontener morski jest jednostką wielofunkcyjną. Może służyć zarówno do przechowywania i transportu towarów i ładunków, jak i jako małe pomieszczenie do różnych potrzeb domowych. Sprzedajemy i wynajmujemy kontenery morskie klientom indywidualnym oraz firmom, dając gwarancję jakości modułu kontenerowego, który może być nowy lub używany.

Który rozmiar kontenera wybrać, czym się kierować?

Kontenery morskie - 20 czy 40 stopowy, które wybrać? Jeśli chodzi o parametry techniczne tych modeli, różnią się one tylko rozmiarem. W zasadzie (zgodnie z naszymi statystykami) biznesmeni preferują kontenery 40-stopowe. Oferujemy swoim klientom dużą gamę kontenerów morskich o różnych właściwościach funkcjonalnych i objętościowych w dobrych cenach.

Kontenery do przewozu małych ładunków

Nasza firma oferuje nowe i używane kontenery do przewozu ładunków o długości 20 stóp. Dlaczego wybrać kontener morski 20 stóp? Są one wykorzystywane, jako konstrukcje metalowe wielokrotnego użytku w zakresie logistyki i transportu towarów drogą morską na duże odległości. Ich cechami szczególnymi są:

  • Niezawodne, wszechstronne, łatwe w utrzymaniu
  • Posiadają trwałą szczelną konstrukcję
  • Wyprodukowane zgodnie z surowymi normami ISO
  • Nadają się do transportu drobnicy drogą wodną lub lądową
  • Nadają się do organizowania magazynu, punktu handlowego, garażu itd.

Kontenery morskie 20 stopowe są używane głównie przez firmy handlowe i produkcyjne, ale często są również wykorzystywane przez firmy budowlane do przechowywania materiałów budowlanych i sprzętu na placu budowy. Mocna konstrukcja, masywne drzwi i niezawodne zamki pomagają chronić towary i sprzęt. Jest to wygodny moduł do przewozu przesyłek drogą morską, lotniczą, drogową i kolejową. Cechy charakterystyczne, które pomogą wybrać kontener morski - 20 czy 40 stopowy? Kontener morski 20’DC posiada następujące wymiary zewnętrzne: 6058x2438x2591mm, pojemność: 33 m3 na 11 europalet i ładowności 28 ton.

Kontenery do przewozu dużych ładunków oraz urządzeń ponadgabarytowych

Oferujemy kontenery morskie 40 stopowe, które są popularne wśród przewoźników korzystających z podróży multimodalnych. Nasze produkty posiadają wygodne okucia i mocowania, które umożliwiają załadunek kontenerów z jednego rodzaju transportu na inny bez konieczności otwierania modułu. Imponująca jest również pojemność kontenera aż 26 ton i 67 m3 na 25 palet. Jeżeli potrzebny jest kontener morski do transportu przesyłek suchych, ciężkich i ponadgabarytowych idealny jest 40-stopowy model. Pod względem parametrów zewnętrznych skrzynia ma - 12192x2438x2591mm. Przeglądając rynek ofert, szybko można zauważyć, że oferta naszej firmy jest odpowiednia zarówno pod względem ceny i parametrów technicznych.

Nowe czy używane?

Firma, która nie zajmuje się transportem ładunków i od czasu do czasu dostarcza na swoje potrzeby jakiś rodzaj suchego ładunku, nie musi generować dodatkowych kosztów na zakup nowego kontenera. Wystarczy używany model kontenera morskiego - 20 czy 40 stopowego. Nie ma potrzeby kupowania nowego modelu w celu zorganizowania tymczasowego magazynu, przebieralni dla pracowników. Ponadto w 100% przypadków może być doposażony w miejsca do spania, szafki oraz do umieszczania towarów lub narzędzi.

Kupić czy wynająć?

Świadczymy sprzedaż i wynajem kontenerów morskich 20 i 40 stopowych. O celowości zakupu kontenera decyduje specyfika i częstotliwość użytkowania.

Zakup kontenera morskiego jest wskazany:

  • Dla firm transportowych i logistycznych, które bezpośrednio świadczą usługi przewozu ładunków, organizują spedycję przesyłek.
  • Jeżeli firma na bieżąco otrzymuje surowce i materiały eksploatacyjne niezbędne do procesu produkcyjnego.
  • Dla przedsiębiorstw handlowych, których zysk zależy od ilości dostarczonych i sprzedanych produktów.

W przypadku dostaw okazjonalnych lepiej wynająć kontener morski. Pozwoli to zaoszczędzić zarówno bezpośrednio przy odbiorze kontenera, jak i na jego późniejszym przechowywaniu i konserwacji. Nasza firma oferuje kontenery morskie 20 i 40 stopowe, jeżeli klienci nie mogą zdecydować się na konkretny model mają możliwość zwrócenia się o pomoc do naszego specjalisty.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%