Ile za to kakao?moje jest drogie atwoje chyba darmowe ja haha
16:51, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Fetor17:56, 27.06.2026
00
Dwa smrody chcą zwarcia
17:56, 27.06.2026
Adek19:15, 27.06.2026
00
Podbij do mnie na Tumską, wykąpiemy się razem w misce i zrobimy se pitce w mikrofalówce, tylko keczup weź bo ja nie mam. No i jakiś lubrykant
19:15, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 2
Tumska 4 promocja pizza + kakao
0 2
Ile za to kakao?moje jest drogie atwoje chyba darmowe ja haha
0 0
Dwa smrody chcą zwarcia
0 0
Podbij do mnie na Tumską, wykąpiemy się razem w misce i zrobimy se pitce w mikrofalówce, tylko keczup weź bo ja nie mam. No i jakiś lubrykant
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz