Zamknij
REKLAMA

"Kundle pogrążyły znaną toruńską posłankę"

08:53, 29.05.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Listy do redakcji: "Kundle pogrążyły znaną toruńską posłankę"

Droga redakcjo,

wybory do Europarlamentu już za nami, wiemy, kto wyjedzie do Brukseli a kto musi obejść się smakiem. W tym drugim gronie jest Joanna Scheuring- Wielgus, posłanka z Torunia, doskonale znana też w naszym mieście. Kontrowersyjna polityczka startowała z ramienia Wiosny. Interesuję się polityką od lat i moim zdaniem przegrała ona swoją szansę jeszcze przed oficjalnym zamknięciem lokali wyborczych. A to dlatego, że w ubiegłym tygodniu ujawniono aferę po której na posłankę wylała się fala hejtu. Moim zdaniem jak najbardziej słusznie.

Okazało się, że znana miłośniczka zwierząt walcząca o ich prawa, sama oddała dwa pieski do schroniska i nie widzi w tym nic złego. "Zamiast przywiązać do drzewa, uśpić lub zostawić na autostradzie znalazłam im dom w dobrym schronisku dla zwierząt" - napisała, ale potem ukryła post.

Jej wyjaśnienia były dość pokrętne, a przecież oddała zwierzaki do azylu, pod którym wielokrotnie protestowała w obronie ich praw. To nie spodobało się wielu osobom i mogło być gwoździem do politycznej trumny posłanki. Co prawda kilka dni po wybuchu afery Joanna Scheuring- Wielgus zadeklarowała, że jak dostanie się do Europarlamentu to przeznaczy 20 tysięcy złotych na toruńskie schronisko. Życie bywa okrutne i z wyjazdu posłanki nic nie będzie, więc schronisko obejdzie się smakiem. Można powiedzieć więc: "karma wraca".

Jednak jak widać posłanka nie załamuje rąk. Już po ogłoszeniu wyników stwierdziła, że wynik Wiosny w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest ok i to dobry prognostyk. Nie wiem co przyniesie los, na pewno w przypadku tak barwnej osoby jak Joanna Scheuring- Wielgus możemy się jeszcze wiele spodziewać. Do kolejnych wyborów po raz kolejny może jeszcze strzelić sobie w stopę.

 

Każdy z was może wyrazić swoje zdanie, opisać problem i skontaktować się z nami.

Listy kierujcie na adres: [email protected]
 

(.)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

KateKate

14 2

Ja się zastanawiam jak nie wstyd jej wyborcom. Pokazała co potrafi już jako posłanka i prawdę mówiąc nie spodziewam się po niej niczego dobrego. Wstyd i tyle. 12:33, 29.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WeraWera

13 1

Ta POsłanka jest żenująca... 13:32, 29.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ParadoksParadoks

5 1

Jak można być LIBERAŁEM i nie móc spłacić raty za dom. Pani posłanka przeprowadziła się do mieszkania i niestety nie ma za brdzo miejsca na pieski. Szkoda , bo co zwierzęta winne 19:56, 29.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lollol

4 1

Zawsze jest wyjście, można dorobić na ulicy. 21:42, 29.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZoofilZoofil

1 0

Podobno karma wraca...
Może poszedł gryps ze schroniska od osadzonych, że pewne że czy trzeba wyrównać... 14:36, 04.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZoofilZoofil

1 0

Rzeczy oczywiście... 14:37, 04.06.2019


REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone