Zamknij
REKLAMA

KORONAWIRUS. INFORMACJE NA BIEŻĄCO - 26 marca

07:17, 26.03.2020 | ddwloclawek.pl
REKLAMA
Skomentuj
Monitorujemy struaję w mieście, województwie i kraju. Fot. depositphotos

Na bieżąco informujemy o sytuacji w sprawie koronawirusa we Włocławku. W Polsce zakażenia wykryto u 1163 osób, z czego 14 zmarło. W woj. kujawsko-pomorskim choruje 31 osób. W tym gronie są trzy osoby z Włocławka.

Godz. 20:30: W Sejmie trwa specjalne posiedzenie na temat koronawirusa. 

Godz. 20:03: Ministerstwo Zdrowia przedstawiło dzienny raport o koronawirusie. Dotychczas ujawniono 1163 zachorowania, 14 osób zmarło.

Godz. 20:00: Urząd Wojewódzki przedstawił aktualne dane związane z koronawirusem na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Stan na dzień 26.03.2020 r. (godz. 14.00):

  • skumulowana liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –31,
  • liczba osób hospitalizowanych –59,
  • skumulowana liczba osób aktualnie w kwarantannie – 6115,
  • liczba osób objętych nadzorem – 1845,
  • liczba pobranych próbek – 1303.

- czytamy w komunikacie.

Godz. 17:54: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 43 zakażeniach koronawirusem. Wśród chorych nie ma osób z woj. kujawsko-pomorskiego.

Godz. 16:08: Spółka BAZA informuje, że w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii biuro Administracji Cmentarzy Komunalnych we Włocławku i w Pińczacie jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30-15:00.

Godz. 15:00: Urząd Skarbowy we Włocławku poinformował o przedłużeniu czasowego ograniczenia dostępu do Urzędu ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa do 10 kwietnia. Deklaracje podatkowe można składać on-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje i e-PUAP, a także w urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn.

Godz. 14:05: Rozpoczęły się obrady Sejmu. Jak wyglądają, pokazała na Facebooku posłanka PiS, Anna Gembicka.

Godz. 14:01: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 35 przypadkach zakażenia koronawirusem. Żaden z chorych nie mieszka w woj. kujawsko-pomorskim. W sumie w Polsce choruje 1120 osób. 14 osób zmarło

Godz. 12:55:  Zaplanowana na jutro (piątek, 27 marca) sesja Rady Miasta Włocławek została odwołana. Urząd czeka na stosowne uregulowania prawne, które pozwolą samorządom przeprowadzić obrady sesji on-line.

Godz. 12:30: Ministerstwo zdrowia informuje, że w ciągu doby wykonano ponad 3,3 tys. testów na koronawirusa. 

Godz. 12:35: W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem i w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa rozprzestrzeniania się choroby, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko wprowadza nową usługę dla firm i instytucji z terenu miasta Włocławek.

- Chcesz zakupić worek na gruz i odpady poremontowe? Teraz zrobisz to bez konieczności opuszczana swojej firmy. Wystarczy wysłać wiadomość na adres [email protected]  i zgłosić chęć zakupu worka na gruz naszym pracownikom, a wszelkie formalności załatwimy drogą elektroniczną - informuje spółka.

Z usługi mogą korzystać tylko firmy, przedsiębiorstwa i instytucje z terenu Miasta Włocławek.

Instrukcja zakupu worków na odpady pobudowlane drogą elektroniczną

1. Z usługi mogą korzystać tylko firmy, przedsiębiorstwa i instytucje z terenu Miasta Włocławek

2. Klient zgłasza zapotrzebowanie na worek (worki) na adres [email protected]

4. Pracownik działu obsługi klienta kontaktuje się z klientem, ustala ilość worków jaką chce zakupić klient oraz przedstawia mu kalkulacje kosztów, jaką poniesie za zamawianą ilość worków oraz informację na jakie konto przelać potrzebną kwotę.

5 Klient wpłaca wskazaną przez pracownika PGK Saniko kwotę na konto Spółki, a następnie kopie dowodu przelewu przesyła na adres [email protected]

6. Pracownicy PGK Saniko w 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaconej kwoty dostarczają klientowi zamówioną ilość worków, wraz z informacją w jaki sposób należy zgłosić odbiór worka i jakie odpady należy w nim umieszczać.

7. Po zapełnieniu worek winien znajdować się w miejscu umożliwiającym podjazd samochodem z dźwigiem HDS
 

8. Nie wolno ustawiać worków pod zadaszeniami, liniami wysokiego napięcia oraz drzewami.
 

9. W workach Big-Bag można umieszczać takie odpady poremontowe jak odpady betonu, gruz betonowy z rozbiórek i remontów oraz zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia np.: pokruszony beton, płytki, cegłę, dachówkę, kamień, elementy sanitariów i umywalek.
 

10. W workach Big-Bag zabrania się umieszczania azbestu, wełny mineralnej, substancji niebezpiecznych, substancji żrących, odpadów opakowaniowych, biodegradowalnych i komunalnych oraz opon i odpadów wielkogabarytowych
 

11. W wypadku umieszczenia w workach odpadów innych niż dozwolone zastrzegamy sobie możliwość nieodebrania worka.
 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 54 412 38 89 lub 54 412 38 77 do 79

Godz. 12:15: Ministerstwo zdrowia informuje, że przyczyną śmierci jednego z pacjentów jednak nie był koronawirus.

Godz. 11:45: Poseł PiS Joanna Borowiak informuje, że dojechała na obrady Sejmu.

Godz. 10:46: Harcerze Hufca ZHP Włocławek prowadzą akcję korepetycji online.

- Aktualnie instruktorzy zostali zmuszeni zrezygnować, z niektórych swoich codziennych obowiązków, dzięki czemu mają więcej czasu, aby poświęcić się zarówno młodszej harcerskiej społeczności, jak i osobom nieuczęszczającym na zbiórki harcerskie

- informuje pwd. Angelika Zdankiewicz z włocławskiego Hufca ZHP.

Harcerze pomagają w nauce: matematyki, chemii, biologii, fizyki, języka angielskiego, języka włoskiego, języka niemieckiego oraz języka polskiego i historii.

Godz. 10:30: Taka inicjatywa Piekarni Południe

Godz. 10:10: Na ulicach i w sklepach we Włocławku coraz więcej ludzi chodzi w maskach. Dobrze robią?

[ZT]38183[/ZT]

Godz. 9:28: Urząd Wojewódzki przekazał informacje o kolejnych czterech osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich są mężczyzna i kobieta z powiatu włocławskiego. Oboje przebywają w Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Toruniu. Ich stan jest dobry.

Pozostałe dwie osoby to chłopiec i dziewczynka z pow. bydgoskiego. Oboje przebywają w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy. Ich stan jest dobry.

Godz. 9:19: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zachorowaniach na koronawirusa. Wśród 34 zakażonych są cztery osoby z woj. kujawsko-pomorskiego.

Ministerstwo poinformowało również, że w szpitalu w Koszalinie zmarł 67-letni mężczyzna zakażony koronawirusem, który miał choroby współistniejące.

Godz. 9:03: Prezydent Marek Wojtkowski poinformował, że we Włocławku odnotowano dwa kolejne zakażenia koronawirusem. Chodzi o osoby, które przebywały w kwarantannie.

Godz. 9:02: W związku z zagrożeniem koronawirusem nie odbędzie się w tym roku miejska majówka.

Godz. 9:00: Prezydent Włocławka poinformował, że za czas nieobecności dzieci w miejskich przedszkolach nie będą naliczane opłaty. Rada miasta ma w krótce podjąć odpowiednie uchwały. 

Godz. 9:01: 12 nauczycieli jako wolontariusze może zajmować się dziećmi pracowników służby zdrowia - lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. Jeśli ktoś potrzebuje takiej pomocy, powienien zgłosić się do urzędu miasta. 

Godz. 9:00: Rozpoczął się briefing prezydenta Marka Wojtkowskiego.

Godz. 8:25: Na ulicach miasta pojawiły się policyjne radiowozy, z których za pomocą megafonów policjanci przestrzegają i apelują o pozostanie w domu.

To samo robi straż miejska i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

Wszystko po to, aby zminimalizować zagrożenie epidemiologiczne w ramach akcji #zostanwdomu.

Godz. 7:18: KMP Włocławek poinformowała o dwóch przypadkach złamania kwarantanny w naszym mieście. Policjanci prowadzą postępowania w sprawie o wykroczenia. Po zakończeniu czynności materiały trafią do sądu, gdzie osobom łamiącym przepisy może grozić wysoka grzywny. O sprawie powiadomiono powiatowego inspektora sanitarnego.

Godz. 7:15: Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami ze środy (25 marca):

[ZT]38151[/ZT]

(ddwloclawek.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (100)

KarolKarol

59 7

Wogole niech się nie *%#)!& z tymi co łamią kwarantanne , zamykać ich w izolatkach na 2 tyg, gnoje 07:29, 26.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

wittowitto

7 9

masz racje ja bym potencjalnych nosicieli wirusa od razu usypiał 08:19, 26.03.2020


Brawo azjaBrawo azja

8 1

Putin to by ich wszystkich wystrzelal on tam sie nie patyczkuje a w azji to by ich polcja spalowala tamtez sie nie cackaja ostro do mieszkan drzwi zabijaja dechami grubymi i nie mozna wyjsc. Najlepsze wyjscie dla tego z niektorych zwgledoow lubie azjatow nie mowuac o pieknych kobietach 08:39, 26.03.2020


dziaddziad

17 18

odstrzelić dziadostwo i sru do wisły 07:53, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IdeaIdea

1 0

Ciekawe czy tez tak napiszesz jak to Ty zachorujesz lub ktoś z Twoich bliskich 18:30, 26.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


19601960

12 18

A to bydło , jak piszesz, ma tutaj swoje rodziny dlatego wróciło.
Ciekawe, czy też byś tak myślał i pisał gdyby to dotyczyło ciebie i twojego " bydła". 09:26, 26.03.2020


kikakika

17 5

tam na wienieckiej jest zlobek miejski- mozna by tam bylo zrobic punkt przedszkolny dla pracownikow szpitala na czas epidemii. 09:22, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ale...ale...

1 0

własnie chodzi o to, aby dzieci nie miały kontaktu z innymi, stad pomysł na wolontariacką opiekę. PUNKT PRZEDSZKOLNY- TO ABSURD w takiej rzeczywistosci!!! 21:32, 26.03.2020


DD

37 4

Ale na kwarantannie w domu czy na zytniej? Jeżeli w domu to na jakich osiedlach!!!!!!!! Panie Prezydencie informujcie o tym ludzi. 09:25, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PopieramPopieram

34 3

Dokładnie tak, powinno się informować z jakiego osiedla są dane osoby! Przypuszczam, że jedna z kokoszki. Podawajcie osiedla! Chociaż tyle! I czy te osoby łamały kwarantannę? 09:32, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wsws

31 2

Informacje należy podawać precyzyjnie .Osoby zarażone pochodzą z Włocławka czy powiatu Włocławskiego jak podaje wojewoda 09:44, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GhostGhost

10 10

Na jednym z portali znalazłem ciekawy komentarz (pisownia oryginalna):
"Wirus prawdopodobnie powstał w laboratorium w Kalifornii, gdzie pracowali także chińscy naukowcy. Po co go stworzono - nie wiadomo. Wiadomo tylko, ze stworzono go za prywatne pieniądze, bo od wielu lat rząd USA nie finansuje takich badań. Zapewne jeden z chińskich naukowców otrzymał z kraju zadanie do wykonania. Miał przywieźć do Chin tego wirusa do badań. W laboratorium Wuhan coś poszło nie tak i wirus się wymknął. Miliony ludzi zapewne straci życie. Szefowa zespołu z Kalifornii (Polka z pochodzenia) jest nieuchwytna. Wszystko, co tu napisałem, to ustalenia dziennikarza Witolda Gadowskiego. Można ich wysłuchać w jego "komentarzu tygodnia" na YT"


09:49, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PISPIS

6 6

W między czasie: chodzi o skłócenie żeby zerwać BALTIC PIPE i dostawy gazu z szelfów norweskich gdyby pis udało się obalić wirusem że niby nic nie robią ,teraz walą że blokowaliśmy dostawy do Norwegii na obłudnej WP Norwegowie już to zdementowali co za syf z tej opozycji a Sikorski niech powie co robił na spotkaniach Rotszyldów w Wiedniu !!!!!!!!!!! 10:50, 26.03.2020


ObywatelObywatel

43 4

Co z tego że jest zakaz wychodzenia z domu,niby ulice puste,ale wystarczy popatrzeć co dzieje się w sklepach wolna amerykanka.Ja rozumiem wyjść po rzeczy pierwszej potrzeby chlebek,mleko, wędlina, mięso ale do cholery gacie,serwetka,kwiatek serio to pierwsza potrzeba?????!!!!!!!!!!!. Łażenie bez celu pomiędzy półkami co za bezmózgi tak robią dlaczego narażacie siebie i innych, dlaczego nie szanujecie ludzi pracujących w sklepach.Załóż te cholernie rękawiczki jednorazowe, zrób szybkie zakupy pierwszej potrzeby,zakryj paszczę jak kichasz i kaszlesz.Zastanow się jak byś się czuł gdybyś to ty pracował w markecie lub bliskie Twoje osoby.Tez byś się bał!!!!!!!! Włocławianie włączycie myślenie bądźcie odpowiedzialni za siebie i innych 09:49, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZuzalZuzal

13 2

Zgadzam się! 10:29, 26.03.2020


GhostGhost

8 6

Na jednym z portali znalazłem ciekawy komentarz (pisownia oryginalna):
"Wirus prawdopodobnie powstał w laboratorium w Kalifornii, gdzie pracowali także chińscy naukowcy. Po co go stworzono - nie wiadomo. Wiadomo tylko, ze stworzono go za prywatne pieniądze, bo od wielu lat rząd USA nie finansuje takich badań. Zapewne jeden z chińskich naukowców otrzymał z kraju zadanie do wykonania. Miał przywieźć do Chin tego wirusa do badań. W laboratorium Wuhan coś poszło nie tak i wirus się wymknął. Miliony ludzi zapewne straci życie. Szefowa zespołu z Kalifornii (Polka z pochodzenia) jest nieuchwytna. Wszystko, co tu napisałem, to ustalenia dziennikarza Witolda Gadowskiego. Można ich wysłuchać w jego "komentarzu tygodnia" na YT"


09:50, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

wiola1wiola1

26 5

obywatel, masz rację popieram cię, piszcie o tym dużo i wszędzie - może do ludzi wreszcie coś dotrze, siedzieć w domu!!!!!!!!!!
pozamykać te wszystkie castoramy, obi, agatę, ogrodnicze, i szmaty
ZostajęWDomu 10:00, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkankaMieszkanka

27 2

A co z tymi wszystkimi menelami co stoją pod sklepem ? A co z tymi bezdomnymi co siedzą na skwerku na placu sztasica? Ich jest tam pełno !!! Do nich się nawet straż miejska czy policja nie zbliża... 10:00, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ogranijcie się Ogranijcie się

9 20

Bez paniki zostali odwiezini do Bydgoszczy .Bez paniki wstyd mi za to miasto .Co wy byście zrobili gdyby to był wąglik czy co innego .A tak ogolnie skoro mowa o współistniejących chorobach to czego się boicie .Chroncie tylko ludzi starszych w rodzinie i cieszyć się życiem .Bez paniki .Jak nie macie chrób serca i innych to co wam wirus zrobi -nic .Powiedzieli trzeba mieć choroby wspolistniejące .Nie każdy na to umiera .Nie czytajcie widomości bo scelowo was straszą. 10:04, 26.03.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

PrawdaPrawda

3 4

Dokładnie bo panika nic nie zmieni, więcej zmarło na świecie z innych powodów .... tak działa gdy nagle duża ilość osób choruje i umiera a potem się inni boją śmierci ale walczyć ze stwórcą już się nie boją . dlatego nie panikuje a bać się tylko mogę po śmierci Boga i jego decyzji wobec mojej duszyczki 10:57, 26.03.2020


WirusWirus

12 2

A skąd ty to wiesz? Co za brednie! Wirus atakuje i młodych i starych, a choroby współistniejące to ściema, bo chorują zdrowi. Wczoraj zachorował 17-latek zupełnie zdrowy. Trzeba się chronić wszelkimi możliwymi sposobami, to nie panika, to ostrożność. 11:00, 26.03.2020


KuccKucc

6 1

W dzisiejszych czasach każdy ma choroby współistniejące torbiele ,astma, nadciśnienie cukrzyca, afty, żylaki ,brodawki HPV,łupież. Tak więc każdemu doklepią że zmarł na wspolistniejace 13:03, 26.03.2020


Wiadomość z ostatnieWiadomość z ostatnie

3 0

Koronawirus nie oszczędza młodych i dzieci. Coraz więcej ofiar wśród nastolatków 13:31, 26.03.2020


2022r2022r

21 6

Unia max 2 lata i rozsypie się , każdy teraz liczy na siebie i ratuje własny kraj ....... 10:54, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

12351235

15 18

Szkoda że rude nie wyprzedali do końca spółek skarbu państwa,niemiec to by się o nas zatroszczył .Lot by darmo Polaków do kraju transportował i paliwo po dwa złote pewnie by było i konkretne pakiety pomocowe dla polskich przedsiębiorców i testy darmowe dla wszystkich jak nasza Kidawcia mówiła (a obiecuje jak nikt inny) ,a tak pupa zbita. Tylko PO KO i Jachira na premiera,będzie cudownie. Konstytucja. . 10:55, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Audi CW092**Audi CW092**

9 3

Frajer jakiś medyk czy lekarz myśli że jest w obecnych czasach Bogiem . Robił sobie zakupy w Lewiatamie na Ostrowskiej,jeździl po chodniku i jak zwrócono mu uwagę to zaatakował człowieka na ulicy. 10:56, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kredek Kredek

2 0

To kit mu w pompke jak takie panisko 12:43, 26.03.2020


zaladzalad

8 2

w mieście umiera ostatnio bardzo dużo ludzi????????????????? 11:02, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kwarantannakwarantanna

19 1

Co to za kwarantanna ? ? ? Siedzi w domu i policja go sprawdza, ma podejść do okna w celu rozpoznania. A wieczorem czy ktoś te osoby sprawdza, w jaki sposób w ciemnościach rozpozna je policja ? W dzień też może chodzić taka osoba po klatce schodowej, zejść do piwnicy lub innego pomieszczenia. Sąsiedzi o tym nie wiedzą, istnieje duża możliwość zarażenia, inna sytuacja gdyby wiedzieli. Tak "z ogniwa" robi się "łańcuszek" do kwarantanny. Dlatego podana informacja "dwa przypadki złamania kwarantanny" jest bulwersująca. Przez takie "przypadki" zwiększa się liczba chorych. Uważam, że osoby takie powinny być w ogóle odizolowane a kwarantanna powinna być obiektem chronionym i zamkniętym - NIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA. 11:09, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wlocwloc

6 3

podają że z powiatu wloclawskiego, to dziwne , poza Włocławkiem nikt niezakażony???? 11:13, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA

derterderter

4 2

Dla zatrudnionego u nas jako prezydenta, to to samo. 12:06, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

weronawerona

5 2

pajace powiat włocławski a nie Włocławek 12:11, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kabelkabel

5 2

Wojewoda to kolega prezydenta ? Tak słyszałem. Wiedza na temat ludzi podobna. 12:16, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


katkat

12 1

Jak pani poseł pójdzie do toalety, to też napisze z tego relację? A my mamy się tym podniecać, czy jak? 12:37, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ogarnijcie się Ogarnijcie się

5 4

A wiecie co mnie zastanawia te rude i inne nie mówią niż o uchodźcach .Nagle teamt ucichł .Ku..zwa czyzby spisali uchodźców na straty .To jest dziwne ani nic o tych co do Grecji wbijli bo ich Turcja wysłała .Nic o wyssie Lesbo .NIc o uchodźcach .?! To jest dziwne .Może ten wirus miał uderzyć w ludzi ale i uchodźców ,kot wie co to za zamiary .Jak Afryka już szła nie tylko syria a czarne walili przez granice .Coś jest na rzeczy ..A drugie to wojna gospodarca handel upadnie ,ludzie straca prace przez wirusa ,.Oj dzieje się dzieje 12:42, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EmerytEmeryt

0 0

~Agni, ty jak coś klepniesz...to aż du...e urywa.... 12:46, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzechuCzechu

7 0

Trzy osoby z Włocławka są zakażone koronawirusem. O dwóch kolejnych przypadkach poinformował podczas briefingu prasowego w czwartek (26 marca) prezydent Marek Wojtkowski.Jeden zakażony przebywał w kwarantannie na Żytniej ..Wowo to już kikka osob z Włoclka ma wirusa na 100 tylko bez objawów jak na razie 12:50, 26.03.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

BjiyBjiy

9 0

Ciekawe czy łaził do stokrotki na zakupy ,bo podobno jacyś łazili 12:57, 26.03.2020


KhgKhg

5 0

ci z kwarantanny na żytniej siedzieli obok siebie i mieli ze sobą kontakt bo jeśli tak a on chory to reszta pewnie teraz zachoruje bo może mogła nie być chora a teraz
.. 12:59, 26.03.2020


czechuczechu

0 2

Czy będziesz głupoty wypisywał prostaku , czy nie , jak dorwie cię virus to i tak zejdziesz 3m pod ziemie. 14:51, 26.03.2020


LolLol

7 1

Podajcie ile oficjalnie jest kwarantowanych na żytniej i w bursie 13:00, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SharkySharky

3 0

122 były na dzień 23 marca 16:11, 26.03.2020


MamSwojeZycieMamSwojeZycie

2 4

Naprawde ogladacie briefingi? Ja nie trace swojego czasu i zycia na te klamstwa. 13:05, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

RadoRado

4 1

Taa a skąd to pewność że to koronawirus a może jakaś inna koszerna zaraza ze wschodu z okolic morza Kaspijskiego co się przywlekła 13:35, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hhhhhh

3 2

Chinczyki zobaczyli ze u nich w społeczeństwie dzidki dożywają ponad 100 to chcieli połowe wykończyć żeby tak długo emerytury im nie płaicic a tymczasem wynknęklo się w świat 13:39, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anty pisanty pis

8 8

Wybory należy przesunąć lub zbojkotować - kandydaci nie mają możliwości zebrania podpisów, kandydaci nie mają równego dostępu do mediów (poza maliniakiem), posłowie nie chcą się gromadzić w sejmie, ale chcą abyście szli na wybory i się zarażali, za miesiąc zobaczycie zapaść gospodarki, masowe bezrobocie i ogromną niekompetencje PiS 14:23, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WyborcaWyborca

5 5

Najlepszą opcją jest przesunięcie wyborów o 5! lat. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na walkę z rakiem i koronawirusem! Opozycja totalitarna też przecież będzie zadowolona a na jesieni będą krzyczeć że Duda za długo jest prezydentem :) 14:32, 26.03.2020


fcvfvffcvfvf

3 3

Wy się ludzie wirusa nie bójcie bo to nic tylko bezrobocia .W Polsce wirus jest mniej aktywny niż we Włoszech ,Hiszpani itd. …. Spoko loko .Ale bezrobocie to będzie ogromne 14:28, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

News liveNews live

3 0

Marek Wojtkowski mówił w tvp3 Bydgoszcz o godz 14:30 że dwie osoby kobieta i dziecko zarażone były na kwarantannie i że prawdopodobieństwo jest duże że nie rozprzestrzeniły wirusa ! przewieziono te osoby do Torunia 14:34, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tester $Tester $

4 1

Jeżeli były na kwarantannie to oznacza że miały testy robione a że wyszły pozytywnie to przewieźli do Torunia , czyli testy są może mniej ale są robione tym na kwarantannie , 3tys testów na dobę to nie mało dla tych na kwarantannie 14:41, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

-tylko pis-tylko pis

1 6

Do świąt ma być 1500 zachorowań i 20 zgonów. Nie lękajcie się. Będzie już tylko lepiej do wyborów. 14:47, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

-najlepszy pis i tvp-najlepszy pis i tvp

4 5

Ile można kupić maseczek za 2 000 000 000 złotych? 14:48, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

? ?

0 0

Ile można było zrobić za zaje... e pieniądze z OFE, za zmniejszony zasiłek pogrzebowy?????? Słucham gdzie są te pieniądze 08:37, 27.03.2020


-kasa i pis-kasa i pis

18 4

LOT do domu to zbrodnia na narodzie polskim.Nasi rodacy z zagranicy jadą przez Polskę pociągami i autobusami zarażając tubylców a potem swoje rodziny. PIS dla celów propagandowych poświęcił wiele istnień ludzkich. 14:50, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaneJane

1 0

Chciałbyś, żeby Polacy umierali zagranicą na ulicach, nie mając wykupionego ubezpieczenia zdrowotnego ani pieniędzy. Nie każdy to Kulczyk. Umrą w Polsce. 23:16, 26.03.2020


anty pisanty pis

13 6

Dzienny przyrost zakażeń to efekt akcji "Lot do kraju" i definitywnie nie zamkniętych kościołów. Pisałem o tym jakieś 10 dni temu., chcąc się pomylić w swoich prognozach. Niestety... 14:52, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??? ???

3 1

Rozumiem czubie, że Castoramy oblegane przez ludzi i niezamknięte nie zwiększają zakażeń tylko 5 ludzi w kościele, tak? 17:27, 26.03.2020


REKLAMA

"Inspirator&quo"Inspirator&quo

4 4

Kto za przeznaczeniem 180milionów na respiratory ? pieniążki zebrane od Polaków w styczniu przez WOŚP na służbę zdrowia i chorych ! 14:54, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

-nie dla pis-nie dla pis

9 4

Proszę robić 2x więcej testów to i zakażonych będzie co najmniej 3x więcej niż dziś. Robicie mało testów to i mało chorych wykazujecie a realia są zupełnie inne. 14:55, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

,,, ,,,

0 0

Mędrcu klepiesz bzdury, zobacz jak walczą z wirusem w Japonii 08:45, 27.03.2020


bgnggnbgnggn

0 5

Ten cały wirus to sienie paniki ktoś go wymyślił żeby po czasie była szczepionka miliardy dla koncernów farmaceutycznych ..Tak jest ,Co jakiś czas musza pusćic w śwait wirusa by znalezć cudowna szczepionkę za gruba kasę .Połowa pewnie umiera na wirusa a druga połowa tak przypadkiem jak każdy czy młody czy stary .Ludzie od wieków umierają czy to stary czy to młody .Czy koniecznie na koronawirus .Sianie panki to obmyślanie szczepionki za gryb a kasę 14:56, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czesio Czesio

2 0

Chinczycy i wirusy przed 2030 - MaxKolonko Max TV
https://www.youtube.com/watch?v=ksuFZ28bnG4
Kolonko MaxTV Juz dawno wiedzieli że będzie wirus w świat puszczony 15:02, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LucokokLucokok

2 0

Mariusz Max kolonko Mowie jak jest Zółte już dawno wiedzieli i wywiad wiedział że przed 2030 będzie wirus który zabije w ciągu 6 miesięcy wiele ludzi na całym świecie . Sprawdziło się .Słuchajcie Maxa Kolonko cos w tym jest .Wszystko kasa co tam ludzie .Dla niektórych na świecie człowiek jest wart mniej niż zero .Ważna jest kasa. Nawet nasi w dobie kryzysu zakupili od żółtych gogle ,maseczki .Zółte to cwaniaki 15:07, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

w...nyw...ny

7 2

choroba to nic pandemia widmo kryzysu bezrobocia a państwo podwyżkami wykończy!!!! mogli by się opanować choć teraz,my z głodu padniemy nie od choroby!!!!!corone dla władzy.!!!!!!!!!!!!!!!!! 15:11, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pisland Pisland

3 3

Gdzie we Włocławku przyjmuje fryzjer w dobie koronowirusa ? bo chce się udać .I nie mówcie że niebezpieczne bo każdy na własna odpowiedzialność .Zresztą w Polsce niektóre zakłady działaj by nie zbankrutować .Pis małym firmom nie pomógł .Chce do fryzjera i chce komus pomóc by mu biznes nie siadł .Więc gdzie otwarte?! 15:17, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

VV

2 1

Spadaj trolu 18:55, 26.03.2020


Orlen kontakt PłynOrlen kontakt Płyn

4 0

Orlen Toruńska 24-256-05-44 Orlen Witosa 24-256-00-29 Orlen Szopena 24-256-00-52 Trzeba dzwonić i się dowiadywać bo jak jest płyn to szybko schodzi , wczoraj był na Szopena i udało się zakupić. 15:37, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kalska kalska

1 0

kalska 16:08, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SharkySharky

4 0

122 osoby były na dzień 23 marca.

16:09, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

malimali

7 0

w szpitalach brak maseczek, itp. a w sejmie wyposażeni jak na wojnę, hańba !!!!!!!!!!! 17:47, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EliaszEliasz

2 3

Pis o was zadba do wyborów .Po wyborach już nie będziecie ważni .
Będzie jak w Belgi w starszych i w DPS Ach już nie będą ratować bo takie wytyczne .Przed wyborami w statystyki wliczą bezdomnych i ludzi po 90 albo po 5 zawałach .Musicie wiedzieć że Pis jest najlepszy;p Sprowadzili ludzi z zagranicy by pokazać przed wyborami jak dbają o Polaków a później będą mieć was w dupie .Korona zaleję was paniką do czasu wynalezienia szczepionki za gruby hajs .Trzeba zasiać panikę żeby więcej ludzi się zaczepiło A wirusa wymyślili by wynaleźć szczepionkę i dla korzyści finansowych .Taki świat . 18:13, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AzannnAzannn

1 0

Chińczyków jest miliard, tych co zmarli 3278, co stanowi 0,00033 %. Polaków jest 38 milionów, a zmarło 14 osób, a to stanowi 0,000037%. Strach ma wielkie oczy. Oczywiście może dojść dlatego że seniorów i dzieci będą nawet szczepić na siłę bo jak nie to kulka w główkę .Trzeba będzie na szczepionkach zarobić gruby hajs ..Pamiętać to co się zwie szczepionka nie zawsze jest jak placebo Koncerny wmówią ludziom wszystko. 18:22, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SzybciejSzybciej

1 0

Zmarło 16 osób. Nie jesteś na bieżąco. 21:27, 26.03.2020


Przeczytajcie uważniPrzeczytajcie uważni

6 2

Zwykły Kowalski chodzi do pracy, zajmuje się produkcją towarów w czasie epidemi zarazi się i umrze. Natomiast panowi rządzący chowają się do domów żeby uchronić się przed zarażeniem, ponieważ Kowalski umrze towar wyprodukowany zostanie a panowie z kierownictw zakładów i przetsiebiorsw oraz rządzący będą się dzielić tym co zarobią ze sprzedaży wyprodukowanych towarów. Kowalski zgnije w ziemi bo rząd składał się z ludzi dbających o swój tylek i naraził Kowalskiego na zarazę w zakładzie pracy gdzie liczba ludzi była za duża żeby ogarnąć wirusa. Zwykły Kowalski nie myśli o rodzinie tylko się boi żeby go nie zwolnili z pracy. Ludzie to jest chore myślcie o rodzinie a nie o pracy w zakładzie zatrudniającym po 100-200 osób jak dopadnie was wirus to ta praca na nic wam się nie zda, po prostu was nie będzie. 18:27, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do powyżej Do powyżej

5 5

Dla mnie śmieszne że posiedzenie sejmu online heheh .Macie swój PIS .Rozumiem rękawiczki ,maski .Tak się boją o siebie a o ludzi prawie nic .Pozamykali sklepy ale nie ograniczyli liczny pracowników w wielkich zakładach ;;p Tak jest po 100 osób na zmianie bo produkcja musi być. 18:35, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zatrzymać Zatrzymać

10 0

Zatrzymać Polaków wracających do PL i się wszystko uspokoi. Ja rozumiem komuś się kończy kontrakt, umowa. Ale lepiej chybaby rodzina przelała kasę na przeżycie dodatkowo 2-3 tygodni niż wracać ze strefy zagrożonej i na owe zagrożenie narażać własną rodzinę. Dodatkowo wziąłbym się za prywaciarzy we Włocławku. Mam znajomych po różnych zakładach w tym mieście braki zabezpieczeń pracowników na zmianie po 50-100 osób zero odstępów czasowych w szatni na przebranie. Brak słów. Czemu nikt tego nie kontroluje? 18:50, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

, ,

4 0

Niech zgłoszą do sanepidu 18:51, 26.03.2020


AgniAgni

1 5

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
19:08, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

petentpetent

3 1

wydaje mi się, że w Urzędzie Miejskim ktoś postradał zmysły. Patrząc na Starostwo, czy wydziały w innych miastach, wszystkie sprawy można załatwiać na bieżąco. W UW Włocławek rejestracja pojazdu to min tydzień; Poznań Warszawa na bieżąco. Tutaj czuć że ktoś zwietrzył okazję do wolnych dni i lenistwa. Obudźcie się tutaj są firmy, które muszą pracować, chcą zostawiać pieniądze, tu nadal jest przekonanie Pan Urzędnik i ten co przyszedł. 21:17, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdieuAdieu

4 0

Chorych na koronawirusa jest już 1221 osób. Zasnęło na zawsze - 16 osób. Ilość chorych i zmarłych - rośnie. 21:24, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Arekkk Arekkk

7 0

Kolejne ofiary covid ale ludzie bez paniki .Pamiętajcie że np. Warszawa ,Kraków ,Poznań ,Bydgoszcz i te miasta gdzie są lotniska tam się mieszka dużo obcokrajowców i miasta turystyczne. Nasze miasto nie jest miastem turystycznym więc na plus .Takie moje zdanie że powinen być zakaz poruszania się z miasta do miasta ..Np. Warszawa _Kraków ,Lipno Włocławek żeby do miasta nie mógł nikt wjechać ewentualnie towary i transport .Bo np. w Warszawie przemieszcza się dużo obcokrajowców. Warszawiak przyjedzie do Włocławka i *%#)!& ...Nie wiem czemu nie zrobili blokady miast. A u nas trzeba uważać na dzbanów którzy wracają bądz wrócili z zagranicy 21:28, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ggutggut

3 0

Mam wizytę u lekarza na Kròlewieckiej, ale się boję iść, tam takie tłumy, chyba zrezygnuję, nie mogę się dodzwonić od kilku dni. 21:33, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ernierni

3 0

Też w tym tygodniu pròbowałem się dodzwonić, ale albo zajęte albo nikt nie odbiera telefonu. 22:12, 26.03.2020


Aldona Aldona

4 0

Co z tymi maskami szytymi dla Włocławian .Czy gdzieś są rozdawane ? Czy trzeba je kupić .?! Cisza nastała ?! 21:33, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeromeJerome

0 1

My name is Jerome and I am engaged in posting articles on Internet resources.
I would be very grateful if we could cooperate.
I prepared a questionnaire that will help us clarify all the data of cooperation.
The questionnaire is located at this link https://forms.gle/e9N9wKTw6PPTCGm69

Filling out the form takes no more than 3 minutes and will greatly increase the speed of the start of our cooperation!

Thank you in advance for the answers and I hope for fruitful and mutually beneficial cooperation!
Sincerely, Jerome 21:35, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Qqq333Qqq333

1 1

A ja informuje, ze nie nosze maski na ryju i siedzę w domu pozdrawiam posłanki 21:41, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dzony Dzony

3 0

Widzicie ludzkość nie może żyć spokojnie jak nie Hitler i wojna to Żółtki i wirus. Rządza szmalu i chęć władzy . Jeden mały *%#)!& Hitler czy inny dzban i ludzkość leży ..Ale zobaczcie jak sobie Un w Korei Północnej wymyślił rządzi krajem z ludzi zrobił niewolników .I co tu gorsze dyktatura spasionego Una czy wirus Zółtków .Nasze dzieci pewnie za kilkanaście lat też czegoś doświadczą albo dzieci naszych dzieci może znów się narodzić *%#)!& który wywoła wirusa lub wojnę .Historia zatacza koło .Ba nawet toczy się kołem. 22:07, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

19681968

2 0

Uwaga. Nie reagować na post JEROME to jest fishing - wyciąganie danych z kompa i infekcja dysku. Gdzie jest admin. strony? Nie czyta ostrzeżeń oficjalnych ABW? NIE KLIKAJCIE NAWET NA ŁAPKI. OSZUŚCI. 22:08, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 ็็็็็็็็็็ ็็็็็็็็็็

1 1

Już ponad 1200 zakażonych, haha 23:09, 26.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TyleTyle

0 0

1221 00:21, 27.03.2020


anty pisanty pis

4 4

Nasz rząd przekonuje ,że maseczki zdrowych nie chronią.Chyba ,że kłamią co jest bardzo możliwe,żeby ludzie się nie wściekali ,że ich nie ma w aptekach. 23:09, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EbolaEbola

8 0

Płock, rozdaje w swoim mieście płyn do odkażania, a we Włocławku co robi PO i SLD, swoje diety odali na szpital i niby się tak wykupili ale co zrobili dla mieszkańców nic! By mogli rozdawać rękawiczki oraz płyn dezynfekcyjny i maseczki ale co tam wyborcy. 23:16, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WEWE

5 0

Żadnych strzałów, ani bomb, a trupów tysiące... Mam szczęście, a za razem pecha. Cywilizacja doszła do momentu gdy, wojny zbrojne są nie opłacalne. Chiny wypuszczą jeszcze ze 2 takie wirusy i jak we Włoszech, nie nadążą palić ciał. 23:19, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Czarny scenariusz Czarny scenariusz

2 0

W Szwecji 70 zgonów na covid 19 sklepy pootwierane itd. .Jezli Szwecja jest mniejszym państwem a jest 70 zgonów to obawiam się ze możemy liczyc i u nas ponad 70 . Dziwne podejście Szwedów wiedzą ,że wirus a nie ma działania .Ludzie pracują ,spacerują ,sklpey otarte .. 00:37, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KunikKunik

0 1

Iran prowadzi prywatne śledztwo .Kto jak nie Iran .Iran jak się dowie a oni są mściwi to jak wezmą odwet to będzie się działo . A najlepsze że nawet ISIS się pochowało bo boja się wirusa .A jak ISISI się dowie kto puścił wirusa to jak tam wjadą to będzie mortal kombat .Jeżli to Zółte to im wspłczuje 01:01, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dxolmdxolm

2 1

przestańcie psychopaci straszyć ludzi
.czemu.niepiszecie ile ludzi umiera na zwykłą grypę raka itp..duzo więcej prawda?zabija nas strach manipulacja prawda?Ci co myślą masoneria nowy porządek świata chipy manipulacja..ech idę na spacer z psem 01:25, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zbyhzbyh

2 0

wirus na osiedlu polodnie a na klatkach ludzie zewnocz robiom prace jak zyci panie prezesie 07:25, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone