O tym się mówi Włocławek

Zamknij
Ważne

Lody Ekipy to nie wszystko. Teraz wchodzą na rynek z tym! Będzie hit?

Źródło: Wirtualna Polska 12:35, 16.07.2021 Aktualizacja: 18:37, 11.10.2025
10 Lody Ekipy to nie wszystko. Teraz wchodzą na rynek z tym! Będzie hit? Fot. Screen z Youtube

Ekipa tworzy produkty dla uczniów. Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego do sprzedaży mają trafić zeszyty i teczki z logiem youtuberów. 

Lody Ekipy były strzałem w dziesiątkę. Przez pewien czas to był jeden z najbardziej deficytowych i pożądanych produktów w Polsce. Po sorbety, dostępne są w dwóch wersjach, cytrynowe i truskawkowe, oblanych polewą o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem ustawiały się gigantyczne kolejki. 

Dochodziło do tego, że nawet papierki po lodach na portalach aukcyjnych osiągały niebotyczne sumy. Po wielkim sukcesie sprzedażowym lodów czas na kolejny produkt sygnowany logiem Ekipy. 

Grupa youtuberów pod kierownictwem "Friza" chce dalej zarabiać na marce i podjęła współpracę z firmą Herlitz. Przed nowym rokiem szkolnym szykują prawdziwy hit. 

Tym razem efektem współpracy mają być artykuły papiernicze. Do sprzedaży mają trafić zeszyty A4 i A5 oraz teczki rysunkowe A4. Uczniowie mają mieć do wyboru 12 różnych okładek. 

Na rynek, w sierpniu, ma trafić ok. 7 mln sztuk produktów. 

- Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z EKIPĄ, tak popularną wśród naszej grupy docelowej - mówi cytowany przez portal WP Gadżetomania Jacek Pobłocki, Head of Marketing firmy Herlitz.

Ze współpracy zadowolony jest też członek Ekipy - Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki. 

- Mamy nadzieję, że naszymi barwnymi projektami i jakością produktów Herlitz umilimy wszystkim powrót do szkoły. Poprzedni rok szkolny był inny niż wszystkie, dlatego też będzie dobrze zobaczyć się z własną ekipą we wrześniu - informuje. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (10)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

xxxaxxxa

9 8

Ale ludzie w czym macie problem? Zapracowali na to. Sami do tego doszli. Nikt wam nie każe kupować. Omijajcie łukiem i tyle. Mieli na siebie taki pomysł, udało się i super. Lepiej żeby siedzieli na bezrobociu i ciągnęli pieniądze z mopsów?

16:35, 16.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlikKlik

4 2

Widać, że dziennikarzyna z bożej łaski nie ma o czym pisać, tylko o jakiś lodach z wody i cukru. Pewnie przytulił kaskę za promo produktu jakichś pajaców. - 🤣

21:22, 16.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zazrość gniecie widzZazrość gniecie widz

2 1

Nie mogę przestać się śmiać, jak czytam komentarze osób co zazdroszczą, że młodzi znaleźli spoko pomysł na biznes i zarabiają dużo pieniędzy nie siedząć w korporacji czy dorabiając na zbiorach owoców. Ja szanuje z apomysł, chęć rozwoju i głowę do biznesu, którą nie każdy ma :))) a to, że odbiorcamk w większej mierze są dzieciz które "dają się naciągać" to już sprawa rodziców, bo youtube jest od 13 roku życia dopiero, więc niech dopilują swoich bombelków. Polecam nie wtracać sie w czyjes życie i prace tylko się skupić na sobie. Pozdro zazdrośnicy 🤣

09:03, 18.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1 0

🤣🤣🤣🤣 papier toaletowy z ich logiem będzie strzałem w dziesiątkę 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥

12:05, 18.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%