Najpopularniejsza platforma streamingowa - Netflix - będzie pokazywać już nie tylko filmy i seriale. Platforma poinformowała o zupełnej nowości.
Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty nagradzanych filmów, seriali, programów, anime oraz produkcji dokumentalnych za pośrednictwem tysięcy urządzeń połączonych z internetem.
W Polsce serwis wystartował jesienią 2016 roku. Usługa dostępna jest na całym świecie, z kilkoma wyjątkami.
Teraz platforma wypuściła zapowiedź zupełnie nowej transmisji.
- W listopadzie subskrybenci będą mogli zobaczyć na żywo transmisję z The Netflix Cup - wskazuje wp.pl.
To będzie pierwsza w historii platformy transmisja z wydarzenia sportowego na żywo.
- The Netflix Cup to rozgrywka pomiędzy zawodnikami znanymi z dotychczasowych produkcji: "Formuł1 1: Jazda o życie" oraz "Za jednym zamachem". Wiadomo już, że nie zabraknie gwiazd - podaje WP Sportowe Fakty.
Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli kierowcy Formuły 1 - Pierre Gasly (BWT Alpine F1 Team), Lando Norris (McLaren Racing), Carlos Sainz (Ferrari) oraz golfiści - Rickie Fowler, Max Homa, Collin Morikawa i Justin Thomas.
Zawodnicy połączą się w pary. Będą realizować w Las Vegas na 18-dołkowym polu. Transmisja wydarzenia 15 listopada o północy czasu poslkiego.
?13:13, 20.10.2023
"Będą realizować w Las Vegas na 18-dołkowym polu."
Ale co będą realizować??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Miejsce nad Wisłą, które może przyciągnąć tłumy
Lepiej się weźcie za 3-go Maja i Płac Wolności a nie na siłę kąbinujecie czy Włocławek kiedyś słynął z budowy łodzi
Mumia
17:39, 2025-06-07
Burza zniszczyła Włocławek
A no te wszyscy imbecyle z zielonego ładu teraz niech odpowiedzą czemu coraz gorsze wichury idt no słucham imbecyle i nic więcej A to odpowiem prze te gówna montowane na dachach bo jeden z drugim imbecylem myślą że w innych państwach są montowane to u nas coś to zmieni po pierwsze nie ten klimat np w Hiszpanii czy Portugali czy widziałeś to gówno zamontowne myślę że nie a druga sprawę to jest największe ścierwo najgorszy sort i trzecia sprawa jakie to pole wytwarza źle dla człowieka a dla zwierząt między innymi ptaków to nikt nie zainteresuje się tym tak samo jak elektryczne auta a me pytania a gdzie za parę lat zostaną utylizowane te niby najlepsze baterie co na obiad siebie je ugotujemy 🤣🤣🤣🤣 Zielony ład a *%#)!& polaczki łapią jak pelikany
Mistrz 13
17:34, 2025-06-07
Miejsce nad Wisłą, które może przyciągnąć tłumy
niepowtarzalne miejsce z dostepem z ladu jak i od strony rzeki .Warte zainwestowania pod wzgledem atrakcji turystycznych
flisak
17:32, 2025-06-07
Takiej fontanny chce Włocławek. Gdzie powstanie?
Chyba są ważniejsze sprawy w mieście niż fontanna. Już jedna jest grająca i podświetlana i co.....??? Wyremontować obecną i będzie dobrze i taniej.
fhyrt
16:49, 2025-06-07