Tragedia na niemieckiej drodze. W wyniku tragicznego wypadku blisko Berlina zginęło dwoje Polaków.
Polska para straciła życie w wyniku niebezpiecznej kraksy, która miała miejsce niedaleko Rüdersdorf, pod Berlinem. Cztery inne osoby zostały ciężko ranne i przewiezione do szpitala.
Sprawca wypadku, 54-letni Niemiec, prowadził pod wpływem alkoholu - miał 0,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Zdarzenie miało miejsce 4 marca wieczorem, gdy kierowca minivana marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu przy wjeździe na drogę krajową B1. To spowodowało tragiczne czołowe zderzenie z nadjeżdżającym Volkswagenem Polo.
Mimo próby nagłego hamowania, kierowca nie zdołał uniknąć tragedii.
W wyniku pierwszego zderzenia, na przeciwległym pasie ruchu znalazł się mały dostawczy pojazd, Volkswagen Caddy, który uderzył w kolejny pojazd.
Kierowca czwartego pojazdu marki Audi, cudem uniknął kolizji, zjeżdżając do pobliskiego rowu.
Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby, które musiały uwolnić sześć ciężko rannych osób z poważnie uszkodzonych samochodów.
Niestety, 46-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna z Polski zginęli na miejscu
Zwei Tote nach Horror-Crash nahe #Rüdersdorf bei #Berlin! https://t.co/GtPW0n3Qzy
— BZ Berlin B.Z. (@bzberlin) March 5, 2024
1 1
Kto rządził ostatnie 8 lat? - PiS - kto się zgodził na Zielony Ład ?- PiS
Kto zgodził się na sprzedaż
ukraińskiego zboża w Polsce od
2022 roku? - PiS
Kto`zarobił miliony na
sprzedaży tego zboża? - PiS i
ludzie powiązani z tą partią
Kto jest przedstawicielem
rolników W UE? - cztonek PiSu.
W tym czasie rolnicy siedzieli
cicho, nie protestowali
W ostatnich wyborach 2023
prawie 70% rolników głosowało
na PiS.
I to by było na tyle.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz