Zamknij

Nie żyje legenda TVP. Prowadziła kultowy teleturniej

15:40, 04.04.2024 Aktualizacja: 15:57, 04.04.2024
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. screen z YT Zdjęcie ilustracyjne. Fot. screen z YT

Stanisława Ryster, ikona i legenda Telewizji Polskiej (TVP) nie żyje. Miała 81 lat. 

Stanisława Ryster urodziła się 2 maja 1942 roku we Lwowie.

W 1966 rozpoczęła pracę w telewizji, w której początkowo prowadziła programy i teleturnieje młodzieżowe. W 1975 została gospodynią teleturnieju "Wielka Gra" w TVP, który prowadziła nieustająco do 2006.

W 2010 powróciła do Telewizji Polskiej, przygotowując program Wielka gra – na bis na antenie TVP Polonia. 

Stanisława Ryster nie żyje. Legenda TVP miała 81 lat

Informację o śmierci prezenterki podał portal Onet. Serwis wskazał, że wiadomość tę potwierdziła jej rodzina. W mediach społecznościowych, na serwisie X, tę informację chwilę wcześniej opublikował Mariusz Machnikowski, jeden ze zwycięzców "Wielkiej Gry. 

- Zmarła Stanisława Ryster. Jeśli ktoś był legendą TVP, to Ona na pewno - napisał.

 

(Źródło: onet.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Wielka.Wielka.

2 0

Wielka postać i kultura.R.I.P.

22:41, 04.04.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%