Zamknij
REKLAMA
Fot. depositphotos.com

Dzień Dobry Włocławek rusza z nowym działem. Tak wygląda kreatywność

25.02.2021

Dzień Dobry Włocławek rusza z nowym działem. Tak wygląda kreatywność

Porady dotyczące urządzania i aranżacji mieszkań i ogrodów, informacje o nowoczesnych technologiach używanych w budownictwie i wnętrzarstwie, dzięki którym poznasz trendy materiałowe i produktowe, oferta i dokonania lokalnych ekspertów w branży projektowej i wykończeniowej - oto nowy dział "Dom i Ogród", który wkrótce ruszy na Dzień Dobry Włocławek.  

Nowy dział, który już wkrótce zaprezentujemy Czytelnikom Dzień Dobry Włocławek, ma być bazą wiedzy i inspiracji związanych z domem oraz ogrodem.

Chcemy, żebyś teraz na naszym portalu znalazł nie tylko informacje dotyczące różnych aspektów życia we Włocławku, ale także ciekawe materiały dotyczące wyposażenia mieszkania, budowy domu oraz aranżacji ogrodu.

Co znajdziesz w naszym nowym dziale "Dom i Ogród"

  • Materiały pokazujące, jak mieszkają włocławianie, jak aranżują swoje wnętrza. Zobaczymy, jak można dobrze i ładnie mieszkać.

  • Praktyczne porady, które pomogą w doborze materaca czy zmywarki. 

  • Dużo kreatywnych rozwiązań i inspiracji. 

  • Porady działających w naszym mieście i regionie specjalistów, którzy podzielą się wskazówkami w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. 

  • Nie braknie również nowości rynkowych, a także kosztorysów związanych z urządzeniem kuchni czy łazienki. 

  • Udowodnimy, że zieleń w domu i ogrodzie jest bardzo ważna, pozwala się uspokoić i odetchnąć po ciężkim dniu. 

Zapraszamy naszych Czytelników do tworzenia z nami działu "Dom i Ogród". Pochwalcie się, jakie rozwiązania wykorzystaliście przy aranżacji czy budowie swoich "czterech kątów" i weźcie udział w konkursie

Jesteś projektantem wnętrz, architektem, masz firmę oferującą rozwiązania w branży budowlanej lub wykończeniowej i chcesz wypłynąć ze swoją ofertą na "szersze wody"? Skontaktuj się z nami

REKLAMA

komentarz (1)

????????????????????????????????????

1 0

Czy to wybielanie totalnej wycinki drzew na terenie Włocławka realizowanej od kilku lat przez samorząd i spółdzielnie mieszkaniowe ? 07:18, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz