Zamknij
Fot. nadesłane

Włocławianka pokazała swoją kolekcję odzieży! Robi wrażenie

13.06.2022Natalia Seklecka Natalia Seklecka

Włocławianka pokazała swoją kolekcję odzieży! Robi wrażenie

Włocławska stylistka i projektantka Anna Jarębska zaprezentowała swoją kolekcję odzieży w czasie II Festiwalu Mody Wybieg w Brześciu Kuj. Składają się na nią barwne, kobiece stylizacje.

Festiwal Mody Wybieg w brzeskim Wahadle odbył się w minioną niedzielę (12.06.). W czasie wydarzenia odbyło się kilka pokazów.

Wśród osób prezentujących swoje kolekcje odzieżowe znalazła się włocławska stylistka i projektantka  Anna Jarębska.

Moja przygoda z projektowaniem trwa od ponad 20 lat i były to projekty na własny użytek. Ale teraz, gdy mam swoje sklepy odzieżowe, w których często przeprowadzam metamorfozy klientek, wiem, co jest im potrzebne i czego oczekują od ubrań. Dlatego moje propozycje stylizacyjne są proste w swej formie z możliwością dostylizowania ich w elegancję. Moim zamysłem jest, aby klientki miały stylizacje spersonalizowane, niepowtarzalne i spełniające ich oczekiwania

- tłumaczy projektantka.

Stroje zaprojektowane przez Jarębską prezentowały wyjątkowe modelki. Były to m.in. pięściarka, która przez 10 lat tańczyła w zespole folklorystycznym, influencerka, Miss Włocławka i Ziemi Dobrzyńskiej, członkini Włocławskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Ukrainka, która przeszła metamorfozę w ramach projektu "Pierwszy Krok".

W czasie Festiwalu Mody Wybieg została również zaprezentowana biżuteria innej włocławskiej projektantki - Agnieszki Celmer.

Czytaj także:

REKLAMA

komentarz (1)

 hgf hgf

3 1

Nikt normalny by tyh szmat nie załorzył. 10:12, 14.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz