Zamknij

Youtuber wszedł na samą górę nowego mostu. Wszystko nagrał [WIDEO]

 16:17, 26.02.2024 Aktualizacja: 17:32, 26.02.2024
Skomentuj Fot. Screen z Youtube Fot. Screen z Youtube

Na początku lutego mężczyzna wspiął się na samą górę mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Okazało się, że to popularny youtuber, który nagrał film ze swojego wyczynu. 

O sprawie informowaliśmy już na portalu Dzień Dobry Toruń. Podawaliśmy wtedy, że 1 lutego, mieszkańcy Torunia byli świadkami nietypowego, ale potencjalnie bardzo niebezpiecznego zdarzenia na moście im. gen. Elżbiety Zawackiej. Około godziny 15.00, na konstrukcji pojawił się młody mężczyzna, który jak się później okazało, był youtuberem szukającym sposobu na zwiększenie swoich zasięgów. Pomimo potencjalnego zagrożenia, na szczęście śmiałkowi nic się nie stało, a na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się policja.

Sprawa szybko zyskała na powadze, gdy policja zapowiedziała dalsze czynności wobec młodego mężczyzny. Może on teraz odpowiadać za trzy wykroczenia: zakłócanie porządku publicznego, niewykonywanie poleceń funkcjonariuszy oraz stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.

To youtuber?

Nieoficjalnie mówiło się, że mężczyzna mógł być zainspirowany działaniami innych osób, które nagrywają swoje odważne wyprawy i przygody, publikując je w internecie.  Teraz okazuje się, że właśnie tak było. W sieci pojawił się materiał wideo z wejścia na most.

22-latek, znany w sieci jako "Krokodyl Vlog", zdecydował się na ryzykowną wyprawę, która mogła skończyć się tragicznie. Co skłoniło youtubera do tak ryzykownego zachowania? W opisie swojego filmu na kanale "Krokodyl Vlog", twórca przyznał, że od lat interesują go toruńskie mosty. Tym razem, w ramach "Bridge Tour Toruń", planował wejście na każdy z mostów z inną przekąską.

- Proste dwa łuki, krótszy od Piłsudskiego więc nie zajmie to dużo czasu... Godziny szczytu to jednak nie był najlepszy pomysł

- napisał pod filmem.

I to byłoby na tyle...

Na opublikowanym nagraniu widać, jak mężczyzna podjeżdża pod most, testuje przyczepność, a następnie decyduje się na wejście. Chociaż widok z góry wydaje się być dla niego niesamowitym doświadczeniem, to nagłe pojawienie się policji szybko kończy jego przygodę.

Mężczyzna w oddali słyszy syreny alarmowe i po chwili orientuje się, że policjanci jadą do niego. Mundurowi czekają na moście, ale śmiałek, nie dość, że nie schodzi do nich, to jeszcze podczas rozmowy z nimi posila się bananem. Ostatecznie opuszcza jednak przeprawę w miejscu, gdzie startował. Tam czekają już na niego służby, które przewożą go do szpitala na konsultację psychiatryczną. 

Film pojawił się w sieci 23 lutego i do tej pory obejrzało go ponad 23 tysięcy Internautów.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

11111111

2 0

Kto był w Toruniu to widział most po remoncie i jak się tam jedzie,nie wspominając sita z dziurami we Włocławku,wstyd ,rok była zamknięta Lipnowska a most jak straszył tak straszy dalej,raz na tydzień klepanie łopatą dziur i jest super.
Ludzie w jakim mieście my żyjemy,żenada

14:15, 29.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%