U sąsiadów

Zamknij
Ważne

Nie żyje trzecia ofiara wypadku. Znajomi zbierają na pogrzeb

petronews.pl 16:29, 29.08.2024 Aktualizacja: 15:21, 15.10.2025
Skomentuj Nie żyje trzecia ofiara wypadku. Znajomi zbierają na pogrzeb

W czwartek dotarła do nas smutna informacja o śmierci 18-letniej Patrycji - trzeciej ofiary wypadku, do którego doszło w niedzielę w m. Brody Duże. Znajomi ofiar założyli zbiórkę na pogrzeb i groby młodych osób, których śmierć zabrała zdecydowanie zbyt wcześnie...

Hubert (21 lat) i Iga (16 lat) zginęli w śmiertelnym wypadku, do którego doszło 25 sierpnia rano. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Niestety, 18-letnia Patrycja, która doznała bardzo poważnych obrażeń, zmarła w szpitalu w środę, 28 sierpnia wieczorem. Pozostali ranni w tym zdarzeniu nie mają obrażeń zagrażających życiu.

Grupa Night Driving Płock, za zgodą rodzin zmarłych, założyła zbiórkę na pogrzeb i nagrobki młodych osób.

- Jechali na nasz zlot Auto Moto Show, gdzie co roku byli gośćmi golfem. Z niewiadomych przyczyn na ich pas zjechało auto marki Mercedes, trwają ustalenia czy udziału w tym wypadku nie brał pijany kierowca, który przypadkiem znalazł się 2 km dalej na płocie... Wiem, jakie są ciężkie czasy, dlatego tworzę dla nich zbiórkę za zgodą rodziny. Grupa NDP nie pobiera żadnych procentów i opłat za zbiórkę, cała kwota zostanie przekazana rodzinom na ich konto, na pochówek i groby dla dzieciaków, którzy w tak młodym wieku zostawili całe rodziny - pisze Piotr Siwski, założyciel grupy. 

 

Bliscy zmarłych publikują też apele do potencjalnych świadków wypadku.

- Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób, które w dniu 25 sierpnia przejeżdżały przez Brody i były świadkami wypadku, w którym zginął mój brat i dziewczyna, i być może miały kamerki w samochodzie lub widziały auto skodę fabię z rejestracją CMG. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, aby winny odpowiedział za ich śmierć. Nie zwróci im to życia, ale winny powinien ponieść odpowiednią karę - pisze brat zmarłego Huberta.

Jak dodaje inny internauta, poszukiwany jest też kierowca pojazdu, który jechał za mercedesem uczestniczącym w wypadku. To biały suv (prawdopodobnie volkswagen T-roc).

- Hubert kochał motoryzację, już kilka lat przyjeżdżał na moje spoty. Wcześniej seatem oklejonym w gwiazdę. Zawsze uśmiechnięty i zajarany autami. Takiego go zapamiętam! - podsumowuje Piotr Siwski.

W związku z wypadkiem zostało wszczęte śledztwo, dotyczące spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń postępowania wynika, iż 68-letni kierujący mercedesem, który jechał drogą krajową nr 62 od strony Płocka, w pewnej chwili zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z volkswagenem, jadącym z przeciwka od strony Wyszogrodu. Prokuratura Rejonowa w Płocku wyjaśnia, czy przyczyną zderzenia mercedesa z volkswagenem mogło być zachowanie kierującego innym pojazdem oraz to, że jego kierowca był pod wpływem alkoholu. 

(petronews.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%