Pokaz umiejętności karateków reprezentujących WKKK. Są kolejne 4 medale do kolekcji

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 09:00, 19.04.2018 . Aktualizacja: 09:07, 19.04.2018
Skomentuj Dla włocławskich karateków występ w Dzierżoniowie, gdzie rozgrywany był  I Memoriał Masutatsu Oyamy był kolejnym trudnym sprawdzianem sportowym. Fot. Nadesłane Dla włocławskich karateków występ w Dzierżoniowie, gdzie rozgrywany był I Memoriał Masutatsu Oyamy był kolejnym trudnym sprawdzianem sportowym. Fot. Nadesłane

Znakomicie podczas ostatnich zawodów rozgrywanych w Dzierżoniowie zaprezentowali się zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin. Z turnieju przywieźli kolejne medale i przede wszystkim cenne doświadczenie.

Dla włocławskich karateków występ w Dzierżoniowie, gdzie rozgrywany był  I Memoriał Masutatsu Oyamy, był kolejnym trudnym sprawdzianem sportowym. Wcześniej włocławianie walczyli w marcowych zawodach rozgrywanych w Nowej Soli. Znakomicie zaprezentował się wtedy Juliusz Mazurkiewicz, który zdobył brązowy medal.

[ZT]28513[/ZT]

Tym razem, na turnieju organizowanym przed Dzierżoniowski Klub Sportowy, zaprezentowało się blisko 130 zawodników trenujących w klubach z całej Polski. Włocławski Klub Karate Kyokushin tym razem wystąpił w składzie: Tymon Bajek, Jakub Stawisiński, Krzysztof Miklaszewski, Angelika Głąb, Zuzanna Jędrzejewska, Marlena Gralak i Zuzanna Waszak.

Na podium stanęło 4 zawodników włocławskiego klubu. Drugie miejsca zajęli Angelika Głąb i Zuzanna Jędrzejewska, a brązowe medale zdobyli