Zamknij
REKLAMA

Twój dom wymaga metamorfozy? Skorzystaj z oferty home stagingu w firmie Dom Spod Igły

00:01, 12.02.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Z roku na rok wśród klientów rynku nieruchomości coraz większą popularność zdobywa home staging, czyli usługa profesjonalnego przygotowania mieszkania, domu czy lokalu użytkowego na potrzeby sprzedaży lub wynajmu. We Włocławku można ją zamówić w firmie Dom Spod Igły.

Urządzenie nieruchomości pod kątem sprzedaży lub wynajmu to popularna na całym świecie usługa. Jej wykonanie pozwala w łatwy sposób przyciągnąć i zainteresować potencjalnego klienta dzięki np. uwypukleniu detali czy rozłożeniu mebli w konkretny sposób.

Home staging to przede wszystkim oferta do klientów indywidualnych. Co ważne, oferta firmy Dom Spod Igły obejmuje nie tylko projekt, ale także możliwość jego realizacji.

Współpraca ze sprawdzoną ekipą wykańczania wnętrz gwarantuje solidność i terminowość działań.

Jest to bardzo korzystny wariant współpracy, ponieważ oszczędzają Państwo swój czas, pieniądze i stres związany z koordynowaniem zadań i podwykonawców. Wszystkie usługi związane z metamorfozą naszej nieruchomości są zatem możliwe do zlecenia kompleksowo w jednym miejscu.

- Jeśli macie Państwo mieszkanie lub dom, które chcielibyście wynająć bądź sprzedać, a nie macie czasu lub pomysłu na to, jak je przygotować - skontaktujcie się ze mną i zaproście mnie na konsultacje. Proponuję dwa warianty współpracy, dzięki którym pomogę przygotować nieruchomość tak, aby udało się ją sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie - mówi Ilona Gładkowska, home stagerka z firmy Dom Spod Igły.

Z usług firmy Dom Spod Igły mogą skorzystać także deweloperzy lub agencje nieruchomości. Na tym jednak nie koniec.

Dom Spod Igły pomoże także osobom, które chcą po prostu zmienić coś w jednym pomieszczeniu, mieszkaniu lub całym domu.

Restiling jest niedrogą metamorfozą, polegającą na dokonaniu we wnętrzu zmian aranżacyjnych, mających na celu stworzenie funkcjonalnego i komfortowego miejsca, w którym po prostu chce się być. Bazuje na wykorzystaniu w miarę możliwości już istniejących mebli i akcesoriów, a jej realizacja zajmuje, podobnie jak home staging, kilka dni.

Restiling jest alternatywą dla tradycyjnego wynajmowania projektanta wnętrz. 

Jeśli macie Państwo ochotę na szybką metamorfozę swoich wnętrz, zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 882 676 883 lub adresem e-mail: [email protected] 

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej: www.domspodigly.pl, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat moich usług i obejrzeć przykładowe wizualizacje moich projektów.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

******

1 1

To wygląda tak: tu się zaklei dziurę, tam się podmaluje plamy, położy kolorowe poduszki na zniszczonej tapicerce, naustawia durnostojek żeby odciągnęły wzrok od zdewastowanej podłogi, tymczasowo dowiesi super lampę do starej instalacji, dokręci nową (za 23 zł) baterię do niewymienionych rur... i *%#)!& klient to kupi... 12:23, 12.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone