Zamknij
Ważne

Miejski radny, znany lekarz, najstarsza włocławianka - ci znani włocławianie odeszli w tym roku

17:00, 31.10.2020 Aktualizacja: 13:50, 02.11.2020
Skomentuj Odeszli  w tym orku: prof. W. Gulin, Dariusz Jaworski, płk. Jan Czyżewicz. Archiwum ddwloclawek.pl. Odeszli w tym orku: prof. W. Gulin, Dariusz Jaworski, płk. Jan Czyżewicz. Archiwum ddwloclawek.pl.

W 2020 roku odeszło kilka osób, które przez lata miały wpływ na życie polityczne, społeczne i kulturalne Włocławka. Przypomnijmy sobie, kogo straciliśmy.

5 stycznia zmarł w wieku 67 lat po ciężkiej chorobie prof. Wojciech Gulin, psycholog związany m.in. z Kujawską Szkołą Wyższą. Przed laty pełnił m.in. urząd wojewody włocławskiego i funkcję rektora WSHE we Włocławku.

POGRZEB PROF. WOJECHA GULINA

W styczniu zmarł także Jerzy Gołdziński - budowlaniec z zawodu i muzyk z zamiłowania, współzałożyciel odnoszącej przed laty sukcesy grupy BW69. 

17 marca po długiej i ciężkiej chorobie zmarł miejski radny Prawa I Sprawiedliwości Dariusz Jaworski. Miał 57 lat. 

POGRZEB RADNEGO DARIUSZA JAWORSKIEGO 

Pod koniec marca, w wieku 110 lat zmarła Pani Kazimiera z włocławskiego Południa, najstarsza włocławianka i trzecia najstarsza osoba żyjąca w Polsce a jednocześnie jedna z trzech żyjących superstulatek, czyli osób powyżej 110 lat.

10 kwietnia w wieku 91 lat zmarła była dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku, Anna Słomska

30 maja we Włocławku odbył się pogrzeb Włodzimierza Antkowskiego, znanego włocławskiego lekarza, specjalisty w dziedzinie diagnostyki USG. W kościele i na cmentarzu komunalnym medyka żegnali bliscy, znajomi, lekarze oraz pacjenci.

POGRZEB WŁODZIMIERZA ANTKOWSKIEGO 

3 lipca zmarł w wieku 101 lat zmarł  zasłużony żołnierz z Włocławka płk. dr. Jan Czyżewicz

POGRZEB PŁK. JANA CZYŻEWICZA. 

(G.S.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

pacjentpacjent

16 1

Zmarł znany lekarz , chirurg dr. Rewicki

19:41, 31.10.2020
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

4 Oceany4 Oceany

12 0

Jeszcze kilku innych lekarzy Panie Doktor Anna Wszelak i Katarzyna Pawlak.

19:55, 31.10.2020

..........

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


A inni to nikt ?A inni to nikt ?

16 10

....i bliscy, o których nikt nie mówi ...
Nawet nie można iść na ich groby. Hańba i Wstyd to nowa nazwa PiS.

23:12, 31.10.2020
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

a ile razy byłeą/aś a ile razy byłeą/aś

5 9

mOŻNA IŚĆ NA GROBY CAŁY ROK , KAŻDEGO DNIA MOŻNA I W DODATKU , JAK KTOŚ WIERZĄCY MOŻE SIĘ CODZIENNIE ZA NICH MODLIĆ .jEDNAK PCHAĆ SIĘ NA CMENTARZ W DNIU 1,2 LISTOPADA W CZASIE PANDEMII TO CAŁKOWICEI NIEODPOWIEDZIALNE.

10:46, 01.11.2020

do ile ... lub coś tdo ile ... lub coś t

3 4

Nie wciskaj farmazonów jeśli każdy chce być fizycznie przy mogiłach bliskich.
A modły zostaw dla siebie i całej zubożałej plagi kleru, który niedługo wyfrunie ze swych złotych gniazdek.

14:16, 01.11.2020

!!!PiS Umarł!!!!!!PiS Umarł!!!

7 6

Największa strata dla joanny b. i jarka k. i ryszarda t. i łukasza sz. i jacka sasina itd. - wasz andziej

23:19, 31.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


tomasz bąktomasz bąk

1 3

👍

23:54, 31.10.2020

tadeusz mącikielichtadeusz mącikielich

1 3

👍👍👍

23:55, 31.10.2020

matylda wiercidłomatylda wiercidło

1 5

👍 🙂

23:55, 31.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zal ...Zal ...

3 0

Zal i szkoda, ten swiat jest fatalnie urządzony ...

18:35, 01.11.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lukasiklukasik

5 1

oprocz wojskowego to nikt prawdziwa praca sie nie zhanbil

19:10, 01.11.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%