Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Włocławek: Będą kamery monitorujące ruch samochodów na wylotówkach z miasta! Mają być batem na...

 06:00, 10.01.2022 Aktualizacja: 06:36, 08.10.2025
41 Włocławek: Będą kamery na wylotówkach! Mają być batem na... Monitoring ma pojawić się w 10 lokalizacjach. Fot. archiwum DDWloclawek.pl

Włocławek ma mieć system kontroli pojazdów na trasach wylotowych. To rozwiązanie ma być batem m.in. na... złodziei. 

W projekcie budżetu na 2022 rok znalazł się system kontroli pojazdów na trasach wylotowych. To propozycja włocławskiej Straży Miejskiej

Miasto ma zainwestować 365 tys. zł w zakup systemu, który pozwoli monitorować wszystkie wylotówki z Włocławka. Ma składać się z 10 punktów kamerowych. 

To jest rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w innych miastach, chociażby w Jaworznie. Od kilku lat funkcjonuje tam taki system i odnotowano spadek skradzionych aut w mieście 

– tłumaczy Krzysztof Kukucki, zastępca prezydenta Włocławka. 

System ma być batem na złodziei samochodów, ponieważ aby wyjechać z miasta konieczne będzie przejechanie przez jeden z punktów z kamerami. 

Nowe rozwiązanie może pomóc rozwiązać również inny problem widoczny we Włocławku. Mowa o notorycznym przekraczaniu prędkości przez kierowców wjeżdżających do miasta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (41)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Horst SobotaHorst Sobota

18 0

Wylotówki , osobówki , oś. Kazika ?

06:40, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnalfabetyzmAnalfabetyzm

22 0

"nowe rozwiązanie może pomóc rozwiązać".... Pani Natalia nadal w formie.

07:56, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

re re

4 0

To dostosowanie do poziomu sponsorów ....

09:26, 10.01.2022

duoduo

18 1

A jak ten co kradnie przyjedzie na kradzionych tablicach rejestracyjnych ? To co da kamera ?

07:57, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nic Nic

25 2

Kamera nic nie da, ale będzie jak w Jaworznie 🤣🤣🤣i 365tys. w piach.

08:01, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


qw_qw_

20 2

Rozumiem, że kamery będą też w tak egzotycznych ulicach, jak Krzywa Góra, Rybnicka, Witoszyńska? Kolejne wyprowadzanie pieniędzy z budżetu... wiadomo kiedy otwarcie dworca? A może i to jakiś panel odpadł...

08:28, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

qw_qw_

3 1

*na tak egzotycznych ulicach

08:29, 10.01.2022

Ale klocAle kloc

5 2

Dlaczego w tym kraju wszyscy chcą mnie zrobić w chwilą?!?

08:59, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaaaJaaa

22 2

Lepiej przeznaczyć te pieniądze na remont dróg

09:40, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekaweCiekawe

3 0

A dlaczego zrezygnowano z kamer na wylotówkach ?

09:54, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dafdaf

18 0

Włocławek miasto kiedyś wojewódzkie porównywać do Jaworzna , to może jedźcie tam rządzić .

09:54, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

cel WOjtusiacel WOjtusia

2 0

ta sama liczba ludności, którą Wojtkowski zamierza dobić miasto na koniec swojej drugiej kadencji...

11:24, 10.01.2022

Kamera na WojtkaKamera na Wojtka

13 0

Będzie można zobaczyć jak ucieka z UM prezydent na wioskę, bo mu żal tu zamieszkać w burdelu w którym poczynił za lata 2014-2023.

10:05, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Misio Misio

8 0

Patron kazał usuwać komentarze.

10:26, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????????????????

6 0

A kiedy obiecywane i zapowiadane konsultacje z mieszkańcami okolicznych osiedli (w tym osiedla Celulozowa i zawiśle ) w sprawie składowania i spalania trujących śmieci w ciepłowni MPEC ? Czyżby 8000+ zapomniał co obiecywał ?

10:35, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolkol

9 2

Włocławek miastem komuchów
Włocławek to stan umysłu
Włocławek miasto wymarłe
Włocławek miastem Patrona
Włocławek miastem Baranów wyborczych

10:52, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JohnnyJohnny

2 9

To pierwsza rzecz obecnych władz Włocławka, którą popieram.
Każde działanie na rzecz bezpieczeństwa jest użyteczne.
W niuanse się nie zagłębiam, bo to nie czas i nie miejsce.

11:01, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarkoMarko

11 0

Zapewniają nam bezpieczeństwo i wolność. Nie będziemy ani bezpieczni ani wolni.

11:10, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lex drogiLex drogi

12 0

Najpierw te dziury połatać w drogach, bo to skandal żeby we Włocławku drogi i ulice były tak zaniedbane i w tak okropnym stanie - a dopiero potem zająć się kamerami na wylotówkach a nawet i przylotówkach

11:22, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SpekulantSpekulant

6 0

Kamery na wylotówkach fiszą z 10 lat...może wystarczy się do nich podpiąc?

11:34, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do Spekulant do Spekulant

0 3

Gimbza pisze się Wiszą a nie Fiszą / F- jak fujara , a W - jak wół/

15:40, 10.01.2022

roziwazanieroziwazanie

8 0

Skradziony pojazd bierzesz na lawetę, przykrywasz i te kamery mogą cmoknąć...

12:55, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

CandelabrCandelabr

2 0

No przecież to tak oczywiste, że nie trzeba kończyć politologii, aby o tym wiedzieć. 😂😂

22:00, 10.01.2022

Maras Maras

1 0

Tylko że laweta też ma numery matołku a jak ktoś ma auto za 5000 to nie musi się bać złodziei!!

10:11, 11.01.2022

mkmk

8 0

W innych miastach - podał przykład tylko Jaworzna. Pewnie w innym celu te kamery a nie dla złodziei
Inna sprawa by te kamery działały chociaż
Poza tym weźcie się za miasto za dziury.. na moście niedawno kładli asflat i co i nic już nowy pęka nie mówiąc już że coraz to więcej dziur jest na nim jak i przed i za..
Tak więc będzie okres wakacyjny zamknąć most na weekend i na cąłym odcinku wymienić od Wyszyńskiego do Lipnowskiej..
Kolejna sprawa to zrobić most i wyszyńskiego jak i ulice przyległe tonaż do 3.5 tylko nie licząc służb miejskich i zezwoleń. A nie *%#)!& się tu tirami na most na wyszyńskiego - jest niby monitoring a jakoś tego nie egzekwujecie.

13:10, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Agrafka1974Agrafka1974

1 2

Miasto Jaworzno podane jako przykład, a wy się uczepiliście

13:25, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BibipznBibipzn

0 7

Fajny pomysł, zobaczymy jak w praktyce

13:26, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jjacekjjacek

6 0

a jak ktoś pojedzie przez las to go uchwyci kamera pułapka, wydawanie pieniędzy bez znacznych rezultatów

13:40, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GENIUSZEGENIUSZE

8 0

a ja jak rozbiorę w garażu to co , kamera uchwyci ? ,to ktoś mądry wymyślił , tylko z ratusza takie pomysły mogą płynąć

14:23, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EElzbietaEElzbieta

9 0

Pomysł z kamerami żeby zapobiec złodziejstwu jest nietrafiony,to ściema aby ludzie się nie burzyli. .Jeżeli chce urząd łapać kierowców na mandaty to tak ,ale wypadałoby uczciwie stanąć przed kamerami i powiedzieć mieszkańcom że chcemy mieć wpływy z mandatów ,więc zamontujemy kamery ,a nie kłamać ze to pomoże w wykrywaniu złodziei samochodowych

16:46, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

5 0

A co to jest "wylotówka" - jakaś stara strzelba?

17:47, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hgnhmhhgnhmh

4 0

Nie chodzi o złodziej tylko o kasę z mandatów - nieroby i pacaństwo na stołkach muszą mieć podwyżkę w nowym roku więc trzeba ściągnąć z kierowców.

19:31, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KierowcaKierowca

0 0

Kamera, fotoradar na ul. Płockiej, tak w okolicach stacji paliw!

23:30, 10.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%