Zamknij
REKLAMA

Słyszałeś, że we Włocławku powstały sala urodzinowa i wypożyczalnia kostiumów?

00:00, 23.03.2020 | artykuł sponsorowany
Fot. Klaunolandia

Chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomnianą imprezę, ale nie wiesz, jak to zrobić? Zgłoś się do Klaunolandii! Teraz możesz zorganizować urodziny swojej pociechy w specjalnej sali pełnej niespodzianek dla najmłodszych, a także wypożyczyć kostiumy na imprezy przebierane.

To prawdziwa kraina zabawy

Każde dziecko marzy o wyjątkowym przyjęciu urodzinowym. Teraz możesz zorganizować je w nowej sali Klaunolandiia. Jest tam wszystko, czego maluchy potrzebują do dobrej zabawy, a doświadczone animatorki przez cały czas dbają o to, by uczestnicy imprezy się nie nudzili.

W sali odbywają się warsztaty i urodzinki z animacjami dla dzieci. Imprezy różnią się od tych organizowanych w innych salach zabaw. W sali Klaunolandii znajdują się m.in. basen z kulkami, tablice manipulacyjne, ścieżki sensoryczne, oświetlenie dyskotekowe, sprzęt nagłaśniający oraz sprzęt potrzebny do animacji. Animatorki dbają o to, żeby dzieci bawiły się razem, wymyślają dla nich zadania integrujące grupę. Dzieci nawet na moment nie są pozostawione bez opieki. Nie ma też mowy o nudzie.

Dodatkowo zabawy są organizowane w taki sposób, by rozwijać u maluchów różne umiejętności, pobudzać je do myślenia i kreatywności. W odstawkę idą przy tym tablety, telefony czy telewizor. Animatorki Klaunolandii pokazują, że można świetnie bawić się bez tych gadżetów.

Sala jest dostępna na wyłączność dla osób organizujących imprezę. W tym czasie nikt inny, szczególnie osoby z zewnątrz, nie wchodzi do sali i nie zakłóca zabawy. Klaunolandia organizuje imprezy dla maksymalnie ok. 20 dzieci (nie ma minimalnej liczby uczestników).

Impreza przebierana? Nie ma sprawy!

Poza organizacją eventów dla dzieci Klaunolandia prowadzi również wypożyczalnię strojów. Dostępne są kostiumy dla każdego i na każdą okazję. Łącznie w wypożyczalni jest kilkaset strojów dla dzieci i dorosłych.

Przebrania znajdą tam zarówno rodzice najmłodszych imprezowiczów po tych chodzących do szkoły (rozmiary od 92cm do 164 cm). Wybór kostiumów jest ogromny. Są m.in. stroje postaci z bajek, superbohaterów, księżniczek, zwierzątek... Są to kostiumy zarówno na bale karnawałowe, jak i na różnego rodzaju przedstawienia.

W wypożyczalni stroje dla siebie znajdą także dorośli. Tu również jest w czym wybierać - są Grecy, Egipcjanie, Indianie, piraci, Flinstonowie, cyganie, hipisi, więźniowie, marynarze, lekarze i wiele innych stylizacji. Osoby szukające stroju na imprezę znajdą tam również śmieszne przebrania wraz z gadżetami takimi jak peruki, maski, okulary, kapelusze czy naszyjniki.

Klaunolandia dojedzie do Ciebie!

Animatorki Klaunolandii prowadzą animacje na chrzcinach, urodzinach organizowanych w domach, imprezach firmowych, weselach i innych uroczystościach. Nieważne – wiosną, latem, jesienią czy zimą, w plenerze czy w domu – mają w zanadrzu zabawy na każdą okazję i porę roku, a do tego mogą zorganizować je w dowolnym miejscu. Wesołe urodzinki z KLAUNEM, magiczne urodziny z WRÓŻKĄ, poszukiwanie skarbów z PIRATEM, MAŁA MISS, INDIAŃSKIE przyjęcie – to tylko niektóre z proponowanych scenariuszy imprez dla najmłodszych.

O to, by maluchy dobrze się bawiły, dbają m.in. klaun, aniołki, żywe maskotki, a w okresie Bożego Narodzenia również św. Mikołaj. Plastyk Klaunolandii jest specjalistą od malowania buziek – może wymalować na twarzach najmłodszych wszystko, co tylko sobie wymarzą. Urozmaiceniem imprez mogą być również pokazy baniek dymnych i ogniowych, które stwarzają doskonałą oprawę każdej uroczystości, a dzieciom dają mnóstwo radości.

Więcej o Klaunolandii i jej ofercie dowiesz się na klaunolandia.pl o Facebooku: Klaunolandia - Animacje dla dzieci.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone