Zamknij
REKLAMA

To będzie Wzorcowy Dzień Kobiet! Czeka mnóstwo niespodzianek

00:00, 03.03.2021 | artykuł sponsorowany
Świętuj z nami Wzorcowy Dzień Kobiet od 3 do 8 marca. Fot. depositphotos

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Centrum Handlowe Wzorcownia wraz z portalem DDWloclawek.pl przygotowały akcję, jakiej jeszcze nie było. W ramach Wzorcowego Dnia Kobiet czekają konkursy z nagrodami, spotkania ze stylistką i inne niespodzianki.

W tym roku Dzień Kobiet będziemy świętować na całego! A wszystko za sprawą akcji Centrum Handlowego Wzorcownia i portalu DDWloclawek.pl.

Wzorcowy Dzień Kobiet to akcja, jakiej jeszcze we Włocławku nie było. Niespodzianki czekają na panie z Włocławka i okolic przez niemal tydzień - od 3 do 8 marca!

Maraton konkursów

Przez cały czas trwania akcji Wzorwocy Dzień Kobiet (3-8 marca) będziemy prowadzić maraton konkursowy. Codziennie na Facebookowym profilu portalu DDWloclawek.pl będą organizowane konkursy z nagrodami ufundowanymi przez firmy zlokalizowane w Centrum Handlowym Wzorcownia.

Śledźcie uważnie nasz profil (TUTAJ), a z pewnością znajdziecie w naszych konkursach nagrody, które Was zainteresują!

Spotkanie ze stylistką

Kulminacją Wzorcowego Dnia Kobiet będzie spotkanie ze stylistką Anną Jarębską z Ana4Style. Specjalistka od mody będzie pomagała klientkom Wzorcowni w zakupach 6 marca, w godz. 11:00-18:00.

Chcesz iść na zakupy ze stylistką? Już dziś wyślij zgłoszenie pod adres [email protected].

Do udziału w akcji zakwalifikuje się osiem pań, które najszybciej wyślą zgłoszenia. 6 marca każda z nich będzie mogła skorzystać z modowej porady i udać się na 40-minutowe zakupy we Wzorcowni z naszą stylistką.

Anna Jarębska była stylistką w czasie Jesiennych Metamorfoz z Centrum Handlowym Wzorcownia. Fot. Anna Polak

NICE SURPRISE

To nie koniec niespodzianek! 6 marca na klientki Centrum Handlowego Wzorcownia czeka również akcja NICE SURPRISE, w ramach której panowie będą rozdawać paniom karty podarunkowe na kolejne zakupy.

Od 3 do 8 marca bądźcie z nami i świętujcie Wzorcowy Dzień Kobiet!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%