Zamknij
REKLAMA

Wątarski Włocławek wyróżniony za świetną obsługę. Potwierdza to Wielki Test Salonów 2022

00.00, 01.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.36, 05.12.2022
Marka Volkswagen wręczyła salonowi Wątarski oficjalne podziękowanie za bardzo dobrą ocenę w Wielkim Teście Salonów Auto Świata. Fot. Natalia Seklecka

Salon Volkswagen Wątarski uzyskał bardzo dobrą ocenę w Wielkim Teście Salonów 2022 tygodnika Auto Świat. To wynik wysokiej jakości obsługi, o którą włocławski salon dba od 30 lat współpracy z Grupą Volkswagen.

Wielki Test Salonów tygodnika Auto Świat, najpopularniejszego pismo motoryzacyjne w kraju, został przeprowadzony po raz 19. Pod lupę wzięto 24 marki. Ocenie poddano 345 salonów z całej Polski.

Volkswagen Wątarski z bardzo dobrą oceną

Salon Volkswagen Wątarski znalazł się w gronie kilkunastu salonów w kraju, które uzyskały w teście Auto Świata ocenę bardzo dobrą.

To zasługa pracowników, którzy każdego dnia dbają o zachowanie najwyższych standardów obsługi, zgodnych z wytycznymi producenta. Większość z nich to osoby z kilkunastoletnim stażem. Stabilna grupa pracowników to pierwszy ważny czynnik wpływający na jakość obsługi. Drugim jest codzienna praca nad utrzymaniem tych standardów obsługi, które zmieniają się tak, jak zmienia się klient na przestrzeni lat

– mówi Robert Bergier, prezes firmy Wątarski.

Firma Wątarski ma 30 lat doświadczenia w sprzedaży samochodów. Od kiedy zaczęła działalność, branża i oczekiwania klientów mocno się zmieniły. Kiedyś klienci szukający samochodów odwiedzali salony i na miejscu uzyskiwali wszystkie informacje. Dziś ogromne znaczenie ma obsługa on-line. Pracownicy salonu bardzo często udzielają informacji i budują relacje z klientem przez telefon, mailowo, czy przez media społecznościowe.

Firma Wątarski dba o to, by obsługa, w tak szybko zmieniającym się świecie, cały czas stała na najwyższym poziomie. W tym celu regularnie prowadzi audyty wewnętrzne. Jest również poddawana testom jakościowym prowadzonym przez markę Volkswagen.

Producent docenia jakość w salonie Wątarski i wysoką ocenę, jaką firma otrzymała w Wielkim Teście Salonów Auto Świata. Aby podziękować pracownikom włocławskiego salonu, 22 listopada Volkswagen zorganizował uroczystość z poczęstunkiem i muzyką na żywo, podczas której wręczono załodze oficjalne podziękowanie za osiągnięcie bardzo dobrej oceny.

Wątarski – na rynku od 30 lat

W 2022 roku firma Wątsraki świętuje 30-lecie współpracy z Volkswagen Group. Założycielem firmy był śp. Tadeusz Wątarski.

Przez trzy dekady firma zmieniła się z małego rodzinnego biznesu w przedsiębiorstwo zatrudniające 70 osób. W w tym czasie salon Wątarski wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia i wysokie oceny w testach tygodnika Auto Świat.

Dziś Wątarski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze oraz ŠkodaAuto.

Firma prowadzi również program Das WeltAuto, czyli salon Używanych Samochodów z gwarancją oraz program partnerski NORA® - Sprzedaż Oryginalnych Części Zamiennych Volkswagen Group.

Na terenie Włocławka działa także Wątarski Auto SPA zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 31. Punkt świadczy kompleksowe usługi auto detailingowe.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%