Zamknij
REKLAMA

To będą znakomite walki. Do Włocławka przyjadą Paweł Skrzecz i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk!

17:17, 06.11.2019 | .
Skomentuj Fot. DDWłocławek
REKLAMA

Włocławski Klub Bokserski Start włącza się w organizację imprez planowanych z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. W najbliższą niedzielę, w małej hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej bokserski. Gośćmi specjalnymi będą znakomici, polscy pięściarze.

Stawką organizowanego w ramach cyklu "Szukamy Olimpijczyków Tokio 2020" turnieju bokserskiego jest Puchar Prezydenta Włocławka. Zawody będą odbywać się praktycznie we wszystkich kategoriach: od kadetów do młodzieżowców, a najlepsi pięściarze będą rywalizować w "małej" hali OSiR przy ulicy Chopina.

Do rywalizacji zostali zaproszeni najbardziej perspektywiczni zawodnicy z całego kraju. Jak udało się nam ustalić, w niedzielę we Włocławku pojawią się między innymi pięściarze z Bełchatowa, Łodzi i wielu klubów działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Włocławka połączony jest także z jubileuszem klubu, który w tym roku obchodzi 65-lecie swojego istnienia. Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 10. To wtedy rozpocznie się oficjalne ważenie zawodników i badania lekarskie. O godz. 12 rozpocznie się konferencja techniczna, a pierwsze walki kibice będą mogli zobaczyć od godz. 15. Wstęp na imprezę jest wolny. 

Jak udało się nam ustalić, w turnieju wezmą udział goście specjalni. Organizatorzy zapowiadają przyjazd między innymi Pawła Skrzecza, srebrnego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Moskwie z 1980. Do Włocławka najprawdopodobniej przyjedzie też Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrza świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

podobno podobno

4 1

kojot z piegusem będą po imprezie zamiatali hale, a w nagrodę dostaną do powąchania skarpety po treningu Skrzecza! 15:50, 07.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

VarkaVarka

1 2

Hahaha ??pustak jesteś i niedojeb .

10:57, 08.11.2019