Zamknij

Włocławianie znów w gronie najlepszych zawodników. W Starym Mieście zdobyli cztery ważne medale!

16:28, 10.12.2019 Aktualizacja: 12:40, 11.12.2019
Skomentuj Fot. Nadesłane Fot. Nadesłane

W Starym Mieście koło Konina odbył się Mikołajkowy Puchar Polski Karate. Wśród zawodników pojawiła się reprezentacja Academy Martial Arts Włocławek, która zdobyła cztery cenne medale.

Na zawody zorganizowane przez hanshi Jarosława Wadelskiego przyjechało łącznie 154 zawodników z 13 klubów z całej Polski, a gościem honorowym imprezy był Krzysztof Diablo Włodarczyk, mistrz świata organizacji WBC i IBF.

W Starym Mieście pojawili się też zawodnicy Academy Martial Arts Włocławek, trenujący na co dzień pod czujnym okiem Pawła Sidora, Marty Klińskiej oraz Dariusza Pasternaka. 

- Serdecznie dziekujemy rodzicom naszych zawodników za wsparcie i trud codziennego wychowania tych młodych ludzi. Gratulujemy wszystkich wygranych i widzimy się na treningu - mówi Paweł Sidor z Academy Martial Arts Włocławek.

Złoty medal zdobyła Sara Bołotow (kategoria Kumite Light Contact). Krążki srebrne zdobyli z kolei Paweł Woźniak i Jan Czernielewski (Kumite Light Contact). Na najniższym stopniu podium stanął z kolei Antoni Czyżewski (Kumite Light Contakt), dla którego start w zawodach był absolutnym debiutem. 

(D.W.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

kkkkkk

3 7

Karate? Totalnie nie przydatne na ulicy. Zakładają sobie czarne pasy panowie w podeszłym wieku i brzuchami piwnymi.

17:25, 10.12.2019
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

nieprzydatnenieprzydatne

3 1

Jeszcze byś się zdziwił

19:52, 10.12.2019

kkkkkk

1 1

Ale do bym się zdziwił? W stójce karate jest kompletnie nieprzydatne, sztywne, wymuszone. Patrząc kto uczy karate i jakie mają Ci starsi panowie warunki fizyczne chce mi sie śmiać. Chciałbym się zdziwić, ale karate nie dominuje nigdzie w mieszanych sportach walki. Zwyczajnie nie ma zastosowania chyba, że chcesz budować swoje ego kolejnymi pasami. Lepiej iść na boks aby mieć przynajmniej wyćwiczone dobrze techniki pięściarskie. Karate to taki troch cyrk.

21:58, 10.12.2019

KarateKarate

2 1

Puchar Polski ? co to za organizacja ? 154 zawodników z 13 klubów ? na prawdziwy puchar Polski podobno przyjeżdża 560 zawodników w sobotę 14 grudnia z ok 70 klubów z całej Polski . To jest puchar a nie jakieś czarne kimona i po 3 zawodników w kategorii .

21:27, 10.12.2019
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MikoMiko

0 4

To zobaczysz że Ci zawodnicy rozwala ten cały puchar i będzie Ci *%#)!&

22:41, 10.12.2019

Oj wojownicy wojowniOj wojownicy wojowni

2 3

Tylko pod newsami sportów walki jest tyle negatywnych komentarzy

21:42, 10.12.2019
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TakTak

2 0

Zwłaszcza pod informacjami pseudo szkółek i pseudo trenerów drukujących sobie kwity jacy to oni nie są *%#)!& :) prawda daniel?

11:22, 14.12.2019

LejekLejek

0 3

Dobrze, że trenerzy mają czujne oko, mogą dzięki temu być czujni. Pamiętajcie rodzice, Zawsze wybieramy trenerów z czujnym okiem

22:39, 10.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LotencLotenc

2 3

To karate hahah nie należy pod żaden Polski Związek Sportowy więc za te sukcesy nawet wyróżnień i nagrod od Prezydenta nie będzie. Ach szkoda że dzieciaki nie mogą rywalizować w związkach sportowych tam jest poziom a nie jak tu... Warto poczytać zasady tych walk powyżej to wszystko zrozumiecie gdzie byli hahaja

07:42, 11.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KaratekaKarateka

1 1

Klub posiada licencje 2 Związków Sportowych a te zawody to jest zwykły turniej na Mikołajki i ogarnij się Natomiast ten klub nigdy nie występwał
do Prezydenta o nagrody dla zawodników i trenerów także skończ z tym śmiesznym komentarzem dobrze że ten twór jakim jest KYODOKYOKUSHIN nigdy nie będzie posiadał statusu Polskiego Związku Karate i nigdzie się nie będzie liczył w pozyskaniu stypendium sportowego
Pozdrawiam szyderców

11:56, 11.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

senseisensei

1 2

a ja pamietam u mnie w szkole ten sensej po prawej z pierwszego zdjecia dostal w czape od gibusa :-)
TAKI TO TWARDY ZAWODNIK

13:48, 11.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MagiMagi

2 1

Gratulacje a te wszystkie hejty to piszą dzieci ,które mają małe ego

06:45, 12.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TobjaszTobjasz

1 0

*%#)!& tobjasza i jego drukowane certyfikaty :D

20:58, 13.12.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%