Sport Włocławek - koszykówka, piłka nożna, lekkoatletyka

Zamknij
Ważne

"Pionek" zaprasza na kręgle. Na darmowe zajęcia mogą przyjść...

D.T. 18:00, 13.04.2024 Aktualizacja: 21:08, 06.10.2025
Skomentuj "Pionek" zaprasza na kręgle. Na darmowe zajęcia mogą przyjść... Fot. depositphotos

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywach, których celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i osób z niepełnosprawnościami.

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” ogłasza inaugurację bezpłatnej szkółki gry w kręgle dla najmłodszych.

- Z przyjemnością informujemy, iż zaczynamy szkółkę bowlingową dla dzieci - przekazuje Grażyna Woźniak, prezes WBKSNiS Pionek.

Pierwsze spotkania już pod koniec miesiąca - odbędą się w dniach 26-28 kwietnia w kręgielni "Piwnica" mieszczącej się w budynku OSiR Włocławek przy ulicy Wysokiej 12.

Pełny harmonogram przedstawiamy poniżej:

  • 26 kwietnia (piątek) od 14:00 do 16:00,
  • 27 kwietnia (sobota) od 13:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 17:00,
  • 28 kwietnia (niedziela) od 11:00 do 13:00 oraz od 13:00 do 15:00.

Klub serdecznie zaprasza do udziału dzieci zainteresowane nauką gry w bowling. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 661 959 353 do dnia 23 kwietnia br.

Zadanie dofinansowano ze środków Gminy Miasto Włocławek.

Aktywność dla osób z niepełnosprawnościami

Klub w kwietniu organizuje także wydarzenie o nazwie "Niepełnosprawny ale aktywny", które zaplanowano na 23 kwietnia (wtorek) także w obiekcie Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego OSiR we Włocławku. Impreza odbędzie się o dwóch różnych godzinach - od 10:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 18:00.

Program wydarzenia każdorazowo obejmuje trzy etapy:

  • zajęcia na basenie,
  • turniej bowlingowy,
  • pokaz strzelectwa pneumatycznego dostosowanego dla zawodników niewidomych.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom obiad oraz napoje. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak dojazd jest na koszt uczestników. Chętni do udziału proszeni są o zgłaszanie się pod numerem telefonu 661 959 353 lub na adres mailowy: [email protected] do dnia 20 kwietnia br.

Sponsorem głównym WBKSNiS "PIONEK" jest Anwil SA.

(D.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%