Sukces stróżów prawa z Włocławka. Rywalizowali ze swoimi kolegami po fachu

08:00, 01.06.2024 KMP Włocławek (oprac. D.T.)
Skomentuj Fot. KMP Włocławek Fot. KMP Włocławek

Włocławscy policjanci odnieśli sukces w wojewódzkim turnieju piłki siatkowej. Mundurowym z naszego miasta udało się zdobyć brąz.

Nie od dziś wiadomo, że funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku to także utalentowani sportowcy, którzy z powodzeniem startują w zawodach

Drużyna reprezentująca miejską komendę wzięła udział w XIV Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego.

Honorowym patronatem imprezę objął inspektor Jakub Gorczyński, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

W Radziejowie wywalczyli brąz

Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie i stanęło do nich 14 drużyn.

Stróże prawa z naszego miasta zajęli miejsce na podium.

- Drużyna policjantów z Włocławka po raz kolejny wykazała się dużymi umiejętnościami i zajęła zaszczytne trzecie miejsce - informuje KMP.

- Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i w duchu fair play, udowadniając jednocześnie, że sportowe pasje można z powodzeniem łączyć ze służbą w policji - czytamy w informacji.