W ubiegłym tygodniu w Zawierciu odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Jak poszło włocławianom?
Turniej, w którym wzięli udział zawodnicy włocławskiej Academy Martial Arts rozpoczął się 26 maja. W Zawierciu rywalizowali kadeci, juniorzy i seniorzy.
Początkująca Nadia Henszel tym razem poszła jak burza i błyskawicznie zameldowała się w finale imprezy.
- Nadia była o krok od złota, ale niestety ostatecznie przegrywa w finale na punkty
- mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Paweł Sidor z Academii Martial Arts Włocławek
Dobrze zaprezentował się również Oliwier Henszel, który od początku walczył o swoje. Wygrał pierwszą walkę, ale w drugiej musiał uznać wyższość przeciwnika i przegrał 1:2 na punkty.
- Dziękujemy wam za wsparcie, za wszystko co moglibyśmy w tym dniu osiągnąć, za możliwość startów w każdych zawodach - dodał trener.
Wkrótce zawodnicy Academy Martial Arts zaprezentują się na kolejnych zawodach. Przygotowania trwają.
miszcz11:54, 03.06.2022
Skoro taka miszczyni jest to czemu nie jest w Budapeszcie na Pucharze Świata z Kadra Polski? Przeciez ma zloto w low kick i srebro w kick light? moze jej umiejetnosci sa za duze zeby konkurowac na swiecie hahaha
Ja13:34, 03.06.2022
Co chwilę są jakieś "mistrzostwa " Polski w tym sporciku. Myślałam, że takie mistrzostwa są raz na rok xd
wdef20:00, 03.06.2022
są różne formuły jak np low kick czy kick light, i w każdej jest wyłaniany mistrz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ważny zawodnik Anwilu przenosi się do Hiszpanii
Oniemiał za te grosze tu siedzieć w tym czarnobylu
Brait5555
05:30, 2025-07-03
Matka napisała, co spotkało jej syna. Reakcja
Wielki szacunek dla rodziców za wychowanie synów, wielki szacunek dla synów, że nie marnują tych nauk. Widuję przypadki zachowań młodzieży, które zasługują na wyróżnienie. Niedawno, w autobusie młoda dziewczyna (może 16-17 to letnia), ustąpiła miejsca starszej kobiecie, która stanęła przy siedzeniu przez nią zajętym. Nie było by w tym może niczego specjalnego (po prostu dobre wychowanie), gdyby nie fakt, że nieco dalej było kilka wolnych miejsc. Myślę, że ta dziewczyna pomyślała, że przejście dla tej kobiety, w czasie jazdy autobusu, może sprawić jej problem, więc ustąpiła jej swoje miejsce. Myślę, że zarówno rodzice, jak i ci młodzi ludzie, mogą być z siebie dumni. Grzeczność i kultura jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Jak mówi przysłowie - "Czym skorupka za młodu nasiąknie ...". Szkoda tylko, że musimy takimi zachowaniami zachwycać się, bo niestety nie są one regułą lub chociażby zwykłą codziennością.
witz2
22:56, 2025-07-02
Wokół S10 wciąż wrze. Kolejne pismo do GDDKiA
Dla większości mieszkańców Włocławka, przebieg S10 jak najbliżej miasta to atut. Trudniej dla tych, co będą mieli drogę pod nosem. Niestety, ale nigdy nie będzie idealnego przebiegu nowej trasy. Nowy most (o ile będą zjazdy), blisko miasta, to zdecydowana korzyść dla większości mieszkańców.
Jimmy
22:55, 2025-07-02
Medaliści igrzysk i mistrzostw świata na stadionie OSiR
A co to za Stadion? To Narodow? A ma jakiegoś? Sponsora?
Arabsko angielskie!
22:01, 2025-07-02
1 0
jest tam słowo "Początkująca", więc zapewne na światowe walki jeszcze za wcześnie, ale co tam czytanie ze zrozumieniem lepiej hejtować dzieciaki, brawo trolu!!
2 0
z tego co się orientuję to nie są tanie wyjazdy, pewnie klub nie stać na wysłanie dzieciaka
0 0
Niestety nie mają opieki ,,fachowej" Radnego Trenera Pani Magdaleno dotacji takiej układów itp.
0 0
Niestety nie mają opieki ,,fachowej" Radnego Trenera Pani Magdaleno dotacji takiej układów itp.