Zamknij
REKLAMA

Kiedyś Breaksession, a teraz United Session. Ta impreza przyciągnie tłumy młodych włocławian?

12:00, 25.05.2022 | N.S.
Skomentuj Weekend Młodych ma być imprezą odpowiadającą na potrzeby młodych włocławian. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. archiwum DDWloclawek.pl
REKLAMA

Trwają przygotowania do Weekendu Młodych. Urząd Miasta podpisał umowę na organizację imprezy, która będzie nawiązywać do kultowego Breaksession.

Weekend Młodych to impreza, która będzie organizowana we Włocławku za pieniądze z Funduszy Norweskich. Urząd Miasta otrzymał 3,5 mln euro, a część tych pieniędzy ma zostać przeznaczona na wydarzenia społeczne.

Weekendowa impreza ma składać się z pięciu różnych wydarzeń skierowanych do osób między 16 a 25 rokiem życia. Wszystkie odbędą się w jeden z wrześniowych weekendów.

Kiedyś Breaksession, teraz United Session

Jednym z elementów Weekendu Młodych ma być United Session, czyli impreza taneczna nawiązująca do kultowego Beraksession, które przed laty przyciągało mnóstwo młodych włocławian i mieszkańców regionu.

Jak poinformował włocławski ratusz, organizację United Session powierzono Centrum Kultury Browar B. To właśnie tam 17 i 18 września w szranki staną tancerze uliczni.

Zawody będą składać się z pojedynków tanecznych streetdancerów. Tancerze mają rywalizować w eliminacjach oraz wielkim finale.

Dodatkowo w ramach wydarzenia odbędą się warsztaty taneczne i koncert z bitwą DJ-ów.

W najbliższym czasie Urząd Miasta powinien również wyłonić organizatora kolejnego wydarzenia Weekendu Młodych - mistrzostw deskorolkowych.

Czytaj także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%