Zamknij
REKLAMA

Kolejna miejska impreza przełożona. Tym razem chodzi o...

08:00, 04.04.2020 | M.O.
Skomentuj
Gala finałowa i wystawa pokonkursowa zostały przełożone fot. Michał Osiecki
REKLAMA

Finał XII Konkursu Rzeźbiarskiego Dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego przełożony. Organizatorzy zdecydowali się na przełożenie terminu i wystawy w związku z epidemią koronawirusa. 

Takiej decyzji należało się spodziewać. Sytuacja epidemiczna panująca w Polsce i wynikająca z niej decyzja o zawieszeniu działalności instytucji kultury w Polsce sprawia, że finał konkursu rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego nie odbędzie się w terminie.

O przesunięciu terminu poinformowali organizatorzy konkursu Lidia Piechocka-Witczak – Dyrektor Centrum Kultury „Browar B." we Włocławku oraz Piotr Nowakowski – Dyrektor Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku. Wraz z finałem i uroczystym wręczeniem laureatom nagród i wyróżnień miało nastąpić oficjalne otwarcie wystawy pokonkursowej. 

Praca młodych rzeźbiarzy została jednak oceniona. Jury wybrało najlepsze prace. Z wynikami można zapoznać się TUTAJ.

Największą radość odczuwają teraz laureaci nagród i wyróżnień. To zrozumiałe. Jednak najważniejszy jest fakt, że rozwijacie swoje artystyczne pasje i umiejętności. Bardzo się cieszymy, że podjęliście w tym roku wyzwanie konkursowe. Już teraz zapraszamy do udziału
w przyszłorocznej edycji Konkursu

- czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Termin tegorocznego finału konkursu, otwarcie wystawy oraz wręczeniu nagród i wyróżnień zostanie wyznaczony po wznowieniu działalności instytucji kultury w Polsce.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz