Zamknij
REKLAMA

Starosta zaprasza do konkursu! Wystarczy tylko przygotować...

08:00, 18.04.2021 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Starosta Włocławski Roman Gołębiewski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włocławku Agnieszka Łoboda organizują konkurs plastyczny "Pory roku w rodzinie zastępczej". Konkurs wpisany jest w promowanie rodzicielstwa zastępczego.

Kto może wziąć udział w konkursie? 

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 18 lat pozostające w rodzinnej pieczy zastępczej z terenu powiatu włocławskiego. Warunkiem uczestnictwa jest natomiast przesłanie co najmniej 2 prac przedstawiających rodzinę zastępczą w trakcie zmieniających się pór roku.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A3. Do pracy konkursowej należy dołączyć formularz rejestracyjny wraz z oświadczeniami.

Wymagane dokumenty można znaleźć TUTAJ.

Termin składania prac kończy się 21 maja. 

Prace można przesłać pocztą, przekazać za pośrednictwem koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej lub dostarczyć osobiście do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Stodólnej 68. 

Komisja powołana przez starostę włocławskiego Romana Gołębiewskiego oraz dyrektora PCPR wyłoni prace, które zostaną nagrodzone w kategoriach dzieci od 3 do 12 lat oraz dzieci od 13 do 18 lat. 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatorów konkursu, a laureaci zostaną powiadomieni o wynikach telefonicznie.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

####################

2 0

Czytanie bajek(wyborcom) wzorem poprzedników też jest w planach ? 09:23, 18.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nagrodanagroda

2 0

Zgarnąć można z czegoś np. ze stołu okruchy, zaś tu jest mowa o możliwości uzyskania i otrzymania nagrody - pamiętajmy zwracamy się do dzieci i warto wypowiadać się poprawnie bo one się uczą ... 11:21, 18.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%