Zamknij
REKLAMA

Kino plenerowe znów pod teatrem. To jednak nie koniec atrakcji

08:10, 30.07.2021 | M.O.
Skomentuj Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Spacer filmowy z Krzysztofem Cieczkiewiczem, premiera wspomnień filmowych o kinach we Włocławku, Kowalu i Skępem oraz kino plenerowe - to wszystko już dziś (30 lipca) na skwerze przed Teatrem Impresaryjnym. Znamy szczegóły tego wydarzenia. 

Organizatorzy wydarzenia wychodzą propozycją wieczornego spaceru z Krzysztofem Cieczkiewiczem śladami wspomnień o kinach włocławskich, Spacer wystartuje już o godzinie 19:00 sprzed Teatru Impresaryjnego. 

Dwie godziny później, bo o 21:00 natomiast odbędzie się premiera filmów dokumentujących historię kin we Włocławku, Kowalu i Skępem.

 Kinowe historie, które ukazały się również w periodyku Kurier Okolicznościowy, powstały dzięki opowieściom kilkunastu osób z Włocławka i okolic. W nagraniu wspomnień z Włocławka udział wzięli Krzysztof Cieczkiewicz, Robert Feter, Agata Jasińska, Witold Kożuchowski, Mirosława Stojak, Iza Trojanowska.

- Zapraszamy do podróży do przeszłości, aby przypomnieć sobie, jak wyglądały włocławskie kina: Bałtyk, Polonia, Słońce, DKF „Ceramik”, jak i przedwojenne Apollo, Sfinks, Fotoplastikon, Nowości (później Corso) - zachęcają organizatorzy. 

Później (o godz. 21:30) organizatorzy zabiorą widzów w świat komedii, która podbiła serca widzów na całym świecie. 

- To pełna serca, śmiechu i przygód, ciepła i wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni, w której świetne kreacje stworzyli, m.in.: Shia LaBeouf, Dakota Johnson, Zack Gottsagen - zapowiadają film. 

Na leżakach na skwerze przed teatrem zaprezentowany zostanie film "Sokół z masłem orzechowym" - amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Tylera Nilsona i Michaela Schwartza.

Seans filmowy został przygotowany we współpracy Fundacji Ari Ari z Teatrem Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku i DKF “Ósemka”.

ZOBACZ ZWIASTUN

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=105&v=rZoeDFrrNkw&feature=emb_title[/YT]

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

$$$$$$$$

1 4

Podobno ,,woda jest tania'' i ma być na tych pustoleżakowych seansach za darmo ? 09:31, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

20042004

5 2

Super! wpadniemy z ekipą, w końcu dzieje się coś ciekawego we Włocławku prócz festynów disco polo i obwoźnych jarmarków... 10:01, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%