Zamknij
REKLAMA

Pierwszy taki koncert we Włocławku. Są bezpłatne wejściówki!

08:53, 16.01.2020 | M.O.
Skomentuj Muzycy z Budapesztu zagrają koncert w Centrum Kultury Browar B. fot. materiały organizatora
REKLAMA

Takiego koncertu w Centrum Kultury Browar B. jeszcze nie było. Już tę sobotę koncert muzyki węgierskiej w wykonaniu Bálint Vizeli & Friends. Bálint Vizeli to zwycięzca National Folk Violin Konkurs w Kecskemét w 2017 roku.

Na scenie wystąpi troje artystów z Budapesztu. Vizeli to z wykształcenia informatyk. Muzyką ludową zawodowo zajmuje się ze względu na tradycje rodzinne. Jest zwycięzcą National Folk Violin Konkurs w Kecskemét w 2017 roku.

Artysta koncertuje w całej Europie, a w Budapeszcie prowadzi własny klub muzyczny. W tym tygodniu odwiedzi również Włocławek.

Skąd pomysł na taki koncert w naszym mieście?

Zespół poszukiwał miejsc w Europie, w których mógłby się zaprezentować w związku z grantem dla młodych artystów. Bardzo podoba mi się pomysł, żeby takich młodych artystów z trochę egzotycznych dla nas kierunków pokazywać - mówi Lidia Piechocka-Witczak Dyrektor Centrum Kultury Browar B.

Koncert cieszy się popularnością wśród włocławian. Początkowo planowany był w sali kameralnej, ale został przeniesiony na salę widowiskową.

Na to wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, aby je odebrać należy zgłosić się do kasy w Centrum Kultury Browar B. Koncert Bálint Vizeli & Friends odbędzie się w sobotę 18 stycznia o godzinie 18:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%