Zamknij
REKLAMA

Uczyła kobiety, jak podrywać bogaczy. Jak to się skończyło?

17:00, 29.11.2019 | Multikino/oprac. N.S.
Skomentuj
W filmie `Jak poślubić milionera?` występują m.in. Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

Weekend we włocławskim Multikinie zapowiada się romantycznie. Na wielkim ekranie można już oglądać dwie komedie pełne miłości .

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

[WIDEO]1753[/WIDEO]

„Last Christmas” to z kolei gratka dla fanów piosenek Goerge'a Michela. Wystęują Emilia Clarke, Henry Golding oraz Emma Thompson.

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć… - czytamy w materiałach promocyjnych.

W filmie widzowie usłyszą muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Chrsitmas”. Czekają też niespodzianki – nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu.

[WIDEO]1754[/WIDEO]

(Multikino/oprac. N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

12351235

6 0

Połowy pań nie trzeba uczyć jak poderwać nadzianego gościa ,wysysają to z mlekiem matki.Czasami jednak ostro przesadzają, jak patrzę w te gazety i widzę gościa stojącego nad grobem i młodą siksę z nim to rozpacz. Przecież Ona musi z nim spać i całą robotę zrobić,ciężko zarobiona kasa.Faceci są normalniejsi, zawsze wolą młodsze. 17:21, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZyxZyx

7 0

Następna infantylna komedyjka dla bezmózgów. 18:54, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

m.mmmm.mmm

0 7

Na tym świecie nie ma reguł bywają bardzo młode staruszki i młodzieńcy staruszkowie.Młoda mama potrafi posiadać więcej witalności od staruszki córki.Mężczyźni nie są do końca odkryci jedni rodzą się jako wieczni starcy inni wiecznie młodzi i to cho cho.Więcej kobiet jest nieszczęśliwych z młodymi starcami jak z jurnymi starcami.Młodymi starcami potrafią stać się ludzie po roku małżeństwa nie mają sił dojść do Sądu na rozwód.Nie mówiąc o realizacji alimentów płacą na utrzymanie młodych starców dzieci,Starcy młodzi drugiej generacji dziadkowie ojcowie młodych starców maja po trzy z boku.Młodym pięknym dziewczyną młodzi starcy oferują sylikony wynika że młodzi starcy zgaszą światło w europie.Czapki z głów starcom ojcom kochankom wielkich rodzin. 18:55, 29.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WkrwWkrw

1 0

Dla starych cwanych rur film.Chłopy uważajcie! 19:46, 01.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA