Zamknij
REKLAMA

Ferie zimowe w kinowym fotelu? Oto propozycja włocławskiego Multikina dla uczniów w każdym wieku

18:00, 14.01.2022 | oprac. N.S.
Skomentuj Ferie 2022 we włocławskim Multikinie. Czeka kilka filmów. Fot. depositphotos
REKLAMA

Ferie zimowe to idealny czas, by nadrobić filmowe zaległości. Multikino we Włocławku ma na ten czas kilka propozycji dla uczniów w każdym wieku. 

Multikino proponuje włocławskiej młodzieży ferie na wielkim ekranie. Od 17 do 30 stycznia 2022 r. na młodych kinomanów czekają wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie. 

W tym roku w repertuarze Multikina znalazły się filmy, które – niezależnie od wieku – przypadną do gustu każdemu! Będzie wiele okazji do śmiechu i zabawy

– zapowiada Multikino.

O czym dzisiaj marzą zwierzęta 

O 14 stycznia na małych kinomanów czeka animacja „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” z Maggie - pomysłowym wombatem i Bradley’em miłością jej życia i najlepszym przyjacielem, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. 

Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia. 

Sing 2 

21 stycznia premierę ma przebojowa, animowana komedia „Sing 2”, która powraca z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami

Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałe i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. 

Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. 

Spider-Man: Bez drogi do domu 

Na wielkim ekranie w czasie ferii nadal będzie można oglądać „Spider-Man: Bez drogi do domu”. 

Cały świat już wie, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker. Po ujawnieniu tego faktu przez Mysterio superbohater zaczyna mieć ogromne problemy, z których nie potrafi się wyplątać. 

W tej sytuacji Peter Parker decyduje się zwrócić po pomoc do Doktora Strange'a, który rzucając zaklęcie może sprawić, że wszyscy zapomną o tym, kim jest chłopak z Nowego Jorku. Nie jest to jednak idealne rozwiązanie, ponieważ Parker nie chce utracić znajomości i bliskich relacji z przyjaciółmi. 

Bilety można kupić na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Są też dostępne w kasie włocławskiego Multikina. 

(oprac. N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RUCH TO ZDROWIERUCH TO ZDROWIE

3 1

na boisko biegać na spacer a nie do kina ,a później otyłość i ślepota 19:30, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%