Zamknij
REKLAMA

Rzeczywistość miesza się z fikcją. Marzenia, sny i ...

14:37, 01.01.2020 | mo.
Skomentuj Na włocławskiej scenie Teatr "Skene" wystawi opowieść o naszych marzeniach, snach i dążeniach fot. materiały organizatorów
REKLAMA

Na scenie Teatru Impresaryjnego w niedzielę 12 stycznia będzie można zobaczyć Akademię pana Kleksa – sztukę, która jest adaptacją powszechnie znanej i lubianej książki Jana Brzechwy. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

W Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku kolejne przedstawienie. Na włocławskiej scenie Teatr "Skene" wystawi opowieść o naszych marzeniach, snach i dążeniach do przeżycia czegoś niezwykłego. Będzie to adaptacja powszechnie znanej i lubianej książki Jana Brzechwy – Akademia pana Kleksa.

Aktorzy przeniosą nas do akademii dla chłopców, którą prowadzi ekscentryczny Ambroży Kleks. W tej szkole nie uczy się matematyki, fizyki czy chemii, tam są takie przedmioty jak kleksografia czy przędzenie liter. Dyrektor posuwa się do dziwnych metod, a fikcja miesza się nieustannie z rzeczywistością. W ten świat wejdziesz już w niedzielę 12 stycznia. Początek spektaklu o 11.

Bilety dostępne są w kasie teatru. Kasa czynna jest w dni powszednie w godzinach 10:00 – 17:45 oraz w dniu przedstawienia od godziny 10:00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

darek1kuldarek1kul

2 0

oczywiście będziemy! brawo Skene, nie zwalniacie tempa!! 16:52, 01.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz