Zamknij

Szansa dla młodych i zdolnych. Casting już w przyszłym tygodniu!

14:00, 11.02.2020 | M.O.
Skomentuj Teatr Skene szuka aktorów do obsady przedstawienia "Dzieci z Bullerbyn" fot. Bartosz Nowak
REKLAMA

Teatr „Skene” poszukuje nowych talentów. Zaprasza dzieci i młodzież na casting, podczas którego poszukiwani będą aktorzy do obsady przedstawienia "Dzieci z Bullerbyn".

Teatru "Skene" przystępuje do realizacji swojego kolejnego przedstawienia. Tym razem na deskach zobaczymy przedstawienie realizowane na podstawie książki Astrid Lingren. Będzie opowiadać o życiu dzieci z malutkiej szwedzkiej wioski Bullerbyn.

W spektaklu ukazane zostanie ich codzienne życie, które składa się z wypełniania obowiązków domowych, pomocy rodzicom, nauki w szkole, opieki nad zwierzętami. Nie zabraknie zabawy i humoru, co wynika z ciągłej rywalizacji między dziewczętami i chłopcami.

Teatr szuka odtwórców różnych ról w najnowszym spektaklu i zaprasza osoby, którym nie straszne są występy przed publicznością na casting. Podczas przesłuchań dzieci i młodzież w wieku od 8 do 16 lat będą musiały zaprezentować dowolny wiersz lub fragment prozy. Oceniana będzie m.in. dykcja i poczucie rytmu.

Osoby, które przejadą do kolejnego etapu, będą miały szansę zagrać w najnowszym spektaklu i poznać tajniki przygotowania profesjonalnych przedstawień teatralnych.

Casting odbędzie się w środę 19 lutego w Teatrze Impresaryjnym o godzinie 17:00.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

teatr w Opoluteatr w Opolu

0 0

Taki start jest najlepszy. Ma sie obycie ze sceną od najmłodszych lat. http://teatrekostudio.pl 09:56, 15.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%