Zamknij
REKLAMA

Włocławianka walczy o tytuł najlepszej autorki. Pomożesz?

15:46, 21.03.2019 | N.S
Skomentuj Włocławska autorka walczy o tytuł z czwórką innych twórców. Fot. nadesłane/Facebook
REKLAMA

Włocławska pisarka, Małgorzata Kochanowicz walczy o tytuł „Autora miesiąca”, a jej książka o tytuł "Najlepszej książki na wiosnę". Głosując można nie tylko wesprzeć lokalną pisarkę, ale również powalczyć o nagrody.

Małgorzata Kochanowicz niedawno wydała swoją czwartą książkę (pisaliśmy o tym tutaj). Kryminał w stylu retro zatytułowany „Krok w ciemność” ukazał się 13 lutego. Jego autorka walczy teraz o tytuł „Autorki miesiąca” w plebiscycie zorganizowanym przez stronę "Książka zamiast kwiatka".

O tytuł najlepszego autora marca walczą także: Anna Fryczkowcka („Równonoc”, „Żony jednego męża”), Wojciech Nerkowski („Spisek Scenarzystów”, „Ja ciebie też”), Katarzyna Gurnard („Wioletka na tropie zbrodni”, „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”) i Zofia Mąkosa (seria „Wendyjska Winnica”).

- Zapraszam do głosowania na autora miesiąca na portalu „Książka zamiast kwiatka”. Chyba jestem jedyną włocławianką, która została kiedykolwiek nominowana – mówi Małgorzata Kochanowicz.

Głosowanie na „Autora miesiąca” potrwa do końca marca. Aby oddać głos, wystarczy wpisać w komentarzu pod powyższym postem imię i nazwisko wybranego autora.

Sam "Krok w ciemność" znalazł się wśród pozycji nominowanych przez portal literacki Granice.pl do tytułu "Najlepszej książki na wiosnę" w kategorii kryminał i sensacja. Książka Małgorzaty Kochanowicz rywalizuje z "Panią Henryką i morderstwem w autokarze" Katarzyny Gurnard, "Roztopami" Jędrzeja Pasierskiego i "Sidłami" Grażyny Bacewicz.

Głosowanie na "Najlepszą książkę na wiosnę" odbywa się na stronie ksiazkanawiosne.pl. Oddając głos, każdy uczestnik zabawy wchodzi do gry o nagrody książkowe. 

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Głos oddanyGłos oddany

3 0

Powodzenia :) ! 02:38, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QAZQAZ

0 0

Małgorzata Kochanowicz 16:00, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz