Zamknij
REKLAMA

Sam możesz udekorować dom na święta. Weź udział w tych warsztatach i dowiedz się, jak to zrobić!

11:00, 21.11.2018 | N.S
Skomentuj W Starej Remizie włocławianie nauczą się własnoręcznie robić niezwykłe świąteczne dekoracje. Fot. depositphotos
REKLAMA

Jak przygotować niezwykłe świąteczne dekoracje? Będzie można dowiedzieć się tego w grudniu w Starej Remizie. 8 grudnia klub organizuje warsztaty „Choinki czar”.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, dlatego klub Stara Remiza zaprasza na warsztaty, podczas których będzie można oddać się pierwszym wspólnym przygotowaniom do świąt. Klub zaprasza na zajęcia pachnące choinką, wypełnione dźwiękiem kolęd dzieci, rodziców i dziadków.

W czasie warsztatów „Choinki czar” uczestnicy wspólnie przygotuję niepowtarzalne, kolorowe świąteczne ozdoby, które będą wyjątkową, bo własnoręcznie wykonaną dekoracją ich domów. W czasie pracy będą im towarzyszyć łagodne dźwięki kolęd i najpiękniejszych świątecznych piosenek.

Zajęcia odbędą się 8 grudnia, w godz. 10:00-12:00. Wstęp – 6 zł/osoba. Bilety do nabycia w kasie klubu Stara Remiza i CK Browar B. Zapisy będą przyjmowane do 3 grudnia. Liczba miejsc ograniczona.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MojaGwiazdka.plMojaGwiazdka.pl

1 0

Zapraszam do zapoznania się przepięknymi dekoracjami świątecznymi :) Kilka kolekcji do wyboru, super wzory i kolory. Polecam ;) 14:23, 22.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%