Zamknij
REKLAMA

Te kursy możesz zrobić zupełnie za darmo! Wystarczy się zgłosić

10:45, 15.04.2021 | M.O.
Skomentuj Za darmo można zrobić kurs prawa jazdy Fot. Archiwum
REKLAMA

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu prowadzi nabór na bezpłatne kursy zawodowe dla mieszkańców Włocławka i powiatu włocławskiego.

Jakie kwalifikacje możesz zyskać?  

Organizatorzy przewidują siedem kursów. Będą to kurs prawa jazdy kat. B, prawo jazdy kat. C+E (samochody ciężarowe+przyczepy+uprawnienia), prawo jazdy kat. D (autobusy+uprawnienia), obsługa wózków jezdniowych, język migowy, grafika komputerowa oraz kurs florystyczny. 

Kto może zgłosić się do udziału w projekcie? 

Mogą to być osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie Włocławka, a także powiatów aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego i włocławskiego w wieku od 18 do 65 lat. 

- Kolejnymi kryteriami są luka kompetencyjna i największe potrzeby w dostępie do edukacji, które oceniane będą na podstawie uzasadnienia uczestnika w formularzu zgłoszeniowym, nieprowadzenie działalności gospodarczej (zawieszenie jest równoznaczne z prowadzeniem działalności) oraz zobowiązanie do przekazania informacji na temat sytuacji w ciągu 4 tygodni od zakończenia udziału w projekcie - informują organizatorzy. 

Z uwagi na pandemię koronawirusa termin rekrutacji na kursy został przesunięty do 16 kwietnia. To już ostatni moment, żeby się zgłosić.

Z regulaminem rekrutacji można zapoznać się TUTAJ. Formularz zgłoszeniowy natomiast dostępny jest TU. 

Formularz zgłoszenia oraz wymagane załączniki (do wypełnienia na miejscu w sekretariacie szkoły) należy złożyć osobiście w Zespole Szkół Akademickich we Włocławku, przy ul. Okrzei 94 (budynek Collegium Maius), pok. nr 19 na parterze (sekretariat ZSA). 

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje komisja uwzględniająca kryteria oraz kolejność zgłoszeń.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

11111111

2 4

Kurs za darmo,dla osób nieprowadzących działalność gospodarczą /a z jakich pieniędzy są te kursy organizowane ,z podatków przedsiębiorców,cały budżet z tego żyje /ten kto to wymyślił powinien dostać oskara za *%#)!& 11:14, 15.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

? ?

2 2

Co jak ktoś prowadzi działalność bo pracodawca wymaga? żenada 15:25, 15.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AhaaaAhaaa

0 0

Należy dodać że kurs odbywa się w Toruniu pewnie 18:16, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%