Coraz częściej słyszy się o nastającej modzie na filmowanie przez parę młodą swojej nocy poślubnej. We Włocławku także zdarzają się już chętni na taką usługę.
Filmowanie ceremonii ślubnej i wesela to już obecnie norma. Coraz częściej pokazuje się także wcześniejsze przygotowania do niej. Obowiązkowa wydaje się już być wizyta w plenerze. Pojawiła się jednak nowa opcja - filmowania nocy poślubnej.
Kilka razy z zainteresowaniem młodych tą usługą spotkał się jeden z włocławskich operatorów, który zajmuje się filmowaniem wesel.
- Zazwyczaj polega to na zrobieniu kilku ujęć jak para idzie do swojego pokoju. Ewentualnie puści oczko czy pomacha. Takie obrazki montuje się na zakończenie filmu. Tylko tyle. To tylko Włocławek - z uśmiechem mówi operator.
Operator zaznacza także, że nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Jeden taki przypadek miał także inny włocławski operator, ale jak zaznacza "nagranie dotyczyło tylko gry wstępnej".
- Generalnie dużo się o tym mówi, ale przeważnie młodzi sami to filmują. Wiem, bo przynoszą mi czasem takie filmy żebym zrobił im kopię - komentuje Wojciech Trząsalski.
Na zachodzie modne jest już filmowanie panny młodej w kąpieli przed ślubem. Być może i to wkrótce do nas dotrze. Z obserwacji wynika, że włocławianie są bardziej zachowawczy. W naszym mieście popularne staje się nagranie przed ślubem podziękowań dla rodziców, które się później wyświetla podczas wesela.
66609:36, 30.11.2013
A co na to powie nasz Czarnoksiężnik Merlin z Pałacu???
fro09:48, 30.11.2013
haha, nie.
martus1071010:04, 30.11.2013
bez przesady, noc poślubna to chyba sprawa intymna, niedługo to ludzie będą sobie robić zdjęcia podczas załatwiania się.
ja10:13, 30.11.2013
A jak nie staną na wysokości zadania to co będzie?wstyd na stare lata.A jak będzie fajniepuszczać filmik w czasie rodzinnych uroczystości,zwłaszcza dla tych co na weselu nie byli.
łun10:21, 30.11.2013
Jak pan młody się zmęczy to operator go zmienia i heja...Panna młoda tej nocy na pewno nie zapomni....:D
ewa10:44, 30.11.2013
Głupota ludzka nie zna granic
Zyga10:52, 30.11.2013
To było tak - ,,orkiestra rżnęła całą noc ale pannę młodą" - i to ma być noc poślubna?
racjonalista11:07, 30.11.2013
Po co filmować noc poślubną, nie prościej z tej ceremonii i całej uroczystości zrobić zwykłego pornusa? A przecież w ocenie sporej części społeczeństwa i Kościoła jesteśmy społeczeństwem wierzącym i do tego katolickim!!! Jeżeli tak między innymi wygląda katolicyzm i takie preferuje zasady - to im dalej od takiej wiary i takiej moralności tym bezpieczniej!!! Od scen gdzie z tego co miłe i piękne robi się filmy porno trzeba trzymać się jak najdalej!!!!!!!!!!!
pielegniarka11:16, 30.11.2013
Już najmuje się operatorów na salę porodową,którzy kamerę wkładają niemal miedzy nogi rodzącej przeszkadzajac połoznej i połoznikowi w przyjmowaniu porodu.Teraz filmujesie kopulację wczasie nocy poślubnej.Jeszcze chwila i będzie sie filmować agonię i cierpienie umierajacego.
mmd15:34, 30.11.2013
Na zdjęciu widzę Katarzyna Maliszewska ;)
operator-wibrator15:48, 30.11.2013
ogłoszenie:
PROMOCJA!!!
Video filmowanie i pannie młodej wkładanie tylko teraz za darmo!!!
arturking116:00, 30.11.2013
Kto sobie co kameruje to już prywatna sprawa ale żeby jeszcze ktoś obcy uczestniczył w tym to nie jest mądre!
czar_na8918:57, 30.11.2013
Coraz więcej ludzi chce być jak osoby publiczne. Lubię się nagrywać, fotografować w każdej sytuacji, a potem wrzucać na portale społecznościowe - noc poślubna pewnie nie mogłaby tam trafić, ale może ktoś stworzy niedługo stronę www.noceposlubnenapokaz.pl i znowu zgarnie miliony. A ludzie będą się na niej wymieniać filmikami.
Osobiście cenie sobie swoją prywatność, dlatego dziwią mnie co niektóre pomysły. Ale może ktoś ma taką potrzebę.
martus1071021:14, 30.11.2013
czego to ludzie nie wymyślą, żeby mieć tylko swoje 5 minut przed kamerą.. dziwi mnie to, że ludzie bez skrępowania potrafiliby "odbyć" swoją noc poślubną przed kimś obcym (kamerzystą).
fidelka21:27, 30.11.2013
CO prywatne.... to jednak powinno pozostac p r y w a t n e
emu21:34, 30.11.2013
Proponuję najpierw wizytę u psychiatry.Może przynajmniej ten specjalista uratuje część chorych.
zuzaczek11:23, 02.12.2013
Każdy ma swoje potrzeby!Ja bym tego nie zrobiła ale jeśli para młoda ma takowe życzenie, nagranie będzie podsycać ich związek no i jeśli kamerzysta wytrzyma! Gorzej jak się pokłócą i jedno drugiemu zrobi na złość wstawiając filmik na jakiś portal, bądź nagranie wpadnie w ręce kochanki/kochanka-szantażysty - może być mniej ciekawie...Radzę więc młodym się najpierw zastanowić...Wiadomo,że biorąc ślub nikt nie zakłada żadnego rozstania ale życie jest przewrotne...
czar_na8912:16, 02.12.2013
Właśnie o to chodzi. Każdy ma prawo decydować o sobie. Jeśli będzie popyt na takie usługi to będą oni funkcjonować.
Tylko ciekawe czy ktoś pomyślał, że jak już rodzice odejdą z tego świata, to taki filmik, gdzieś zostanie i dzieci będą mogły go sobie obejrzeć...
martus1071014:11, 04.12.2013
jak chcą sobie nagrywać sprawy łóżkowe to przecież mogą zrobić to samemu, po co wynajmować kogoś kto jeszcze to nakręci? ja osobiście nie chciałabym być oglądana przez obcego faceta w intymnej sytuacji. przecież to krępujące.
Ewa16:59, 12.12.2013
Sodoma i Gomora. Najpierw piękny ślub katolicki, a potem film porno. Głupota ludzka nie zna granic.... .
To jest przyszłe pokolenie....
PrzemekN16:43, 04.01.2014
niedługo to będą dwie płyty z wesela jedna z zabawy, a druga pornograficzna z nocy poślubnej
Zaniepokojony rodzic grzmi: „To fikcja!”
Gorący apel do osób których zdjęcia dziecka umieszczane są bez zgody "rodziców"! Likwidować firmy takie jak ta: [email protected]!
Nadrukuj se łep!
18:16, 2025-06-14
Dowód rejestracyjny z paczkomatu?
Ta czerwona łapka to znaczy że nie w Toruniu czy że nie umarła bo już nie ogarniam. Stan umysłu to stan umysłu.
Do Danke Donald
18:08, 2025-06-14
Zaniepokojony rodzic grzmi: „To fikcja!”
A zbierać szparagi umieją? Jak umieją to mogą być wakacje.
Willyshaft
17:59, 2025-06-14
Zaniepokojony rodzic grzmi: „To fikcja!”
Podobno zmarła dziewczyna zaatatakowana w Toruniu, prawdziwe kłopoty nadchodzą a dd tylko o włowerach i paczkomatach.Inżynier podobno wydłubał jej oczy żeby go nie rozpoznała .Rude państwo "świetnie " działa ,jak zawsze. Dobra robota lewackie knoty.
Danke Donald
17:40, 2025-06-14