W świąteczną środę setki włocławian bawiły się we włocławskich klubach. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.
Święta Bożego Narodzenia to okazja nie tylko do tradycyjnych wizyt rodzinnych, ale także do spotkań w gronie przyjaciół. Wielu włocławian spędza czas w popularnych włocławskich klubach, które tego dnia przeżywały oblężenie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
25.12 Astoria
25.12 Klub Piekarnia
25.12 T.B. King
25.12 Pokusa
25.12 Million, cz. 1
25.12 Million, cz. 2
25.12 Bulvar
25.12 Ramzes
26.12 Ramzes
26.12 Bulvar
26.12 Million, cz. 1
26.12 Million, cz. 2
arturking116:14, 27.12.2013
A w rodzinnym gronie kto odpoczywał ? :D
fidelka17:25, 27.12.2013
Odeszli od stołu spalić kalorie :)
martus1071017:43, 27.12.2013
trochę ruchu po świętach się przyda, a w tańcu spala się praktycznie najwięcej
czar_na8918:18, 27.12.2013
Co niektórzy nawet oberwali :) osobiście nigdzie nie byłam i spędzałam święta w rodzinnym gronie.
łun11:01, 28.12.2013
martuś10710 już my wiemy jak się najlepiej spala kalorie i to nie jest taniec:P
anka23:31, 28.12.2013
no niezłe dresiki i T-shirt-y,chyba powiat też się bawił
Niconer17:33, 29.12.2013
jestem i ja :)
PrzemekN12:41, 02.01.2014
cieszy mnie to że kultura w narodzie coraz większa i że ludzie także młodzi potrafią bawić się kulturalnie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz