Zamknij
REKLAMA

Serwis Renault rozwiąże Twoje problemy z autem

06.00, 14.10.2014 Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Szacuje się, że znaczna część samochodów poruszających się po włocławskich drogach, to auta nieserwisowane. Dlatego też ich właściciele zmagają się z ciągłymi problemami. Aby raz, a dobrze naprawić samochód, lepiej omijać drobnych mechaników i udać się do fachowego serwisu.

- Mamy autoryzację producenta na marki Renault i Dacia, ale obsługujemy też pojazdy innych marek. Wygraliśmy dzięki temu przetarg na serwisowanie aut policji we Włocławku. Zgłosić może się do nas każdy. Nikomu nie odmówimy i rozwiążemy prawie każdy problem. Spectrum naszych działań jest szerokie, ale naszym priorytetem jest klient indywidualny - mówi szef serwisu Artur Szyc.

Renault prowadzi serwis także w Płocku. Poszczycić się może przede wszystkim jakością wykonywanych usług i krótkim czasem napraw. - U nas jest cały wachlarz usług. Jeśli chodzi o naprawy i przeglądy obsługujemy klienta kompleksowo. Mamy też bardzo prężnie działający serwis blacharsko-lakierniczy. Łącznie z oceną rzeczoznawcy kompleksowo likwidujemy szkody i załatwiamy formalności - dodaje Szyc.

Renault zachęca klientów do udziału w programie "cztery plus". Jest on przewidziany dla posiadaczy aut starszych niż 4-letnie. Firma systematycznie organizuje akcje promocyjne. Zarejestrowanie swojego auta na stronach www.mojeranault.pl lub www.mojadacia.pl uprawnia klientów do korzystania ze zniżek do 30 % na naprawy.

Chcąc dodatkowo obniżyć koszty serwisowania auta istnieje możliwości skorzystania z części alternatywnych tak zwanych zamienników. Są to produkty firmy "Motrio", autoryzowane przez Renault i Dacię, jakościowo nie odbiegające od oryginałów.

Od 15 października rusza kolejna akcja promocyjna pt. „Opony zimowe” z darmowym ASSISTANCE i hotelem opon. Dodatkowo Renault tej jesieni wprowadziło specjalne rabaty na niektóre części (świece, tarcze i klocki hamulcowe, akumulatory, żarówki) i akcesoria.

Zapraszamy wszystkich użytkowników Renault/Dacia do skorzystania z promocji, która będzie trwała do 15 grudnia.

 
(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%