Zamknij
REKLAMA

Z Renault wygrywają wszyscy. Zobacz wyniki konkursu

06.58, 05.03.2015 Artykuł sponsorowany
REKLAMA

O profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do każdego klienta przekonać się mogą wszyscy uczestnicy konkursu zorganizowanego przez Auto Serwis Renault Pasikowski. Jego laureatem został Paweł Urbański, ale prezent może dostać każdy, kto zgłosił się do naszej zabawy.

W konkursie Auto Serwisu Renault Pasikowski oraz Dzień Dobry Włocławek zapytaliśmy Czytelników, który spośród modeli aut Renault uważają za najlepszy, z prośbą o uzasadnienie wyboru. Najciekawsza odpowiedź została nagrodzona voucherem o wartości 400 złotych do wykorzystania w serwisie. 

- Moim zdaniem najlepszym samochodem Renault jest Scenic 2.0 - napisał Paweł Urbański, zwycięzca konkursu. - Auto ma świetny stosunek jakości do ceny; stosunkowo szybki i ekonomiczny samochód dla wielu pasażerów, co mi się bardzo spodobało. Dla mnie te auto ma jeszcze więcej atutów. Jest on szybki, prowadzi się stabilnie, ładnie pracuje na LPG. Jest on funkcjonalny przestronny, bezawaryjny, tani w eksploatacji i serwisie. Jedyna wada tego samochodu, że jest głośny przy dużych prędkościach.

Auto Serwis Renault Pasikowski postanowił docenić nie tylko autora zwycięskiej odpowiedzi na konkursowe pytanie. 

- Dla każdego, kto wziął udział w konkursie mamy specjalną ofertę - mówi  Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy. - Jest to 15-procentowy rabat na dowolne usługi w naszym serwisie. Może być to naprawa mechaniczna czy blacharsko-lakiernicza każdego samochodu dowolnej marki. Rabat można wykorzystać przy poważnej naprawie, ale i również przy wymianie opon. Chcemy żeby każdy mógł przekonać się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jak i o indywidualnym podejściu do klienta.

Auto Serwis Renault Pasikowski to zespół doświadczonych mechaników samochodowych, który zrealizuje specjalistyczną diagnostykę i wykona rozległy zakres napraw. Konkurencyjne warunki cenowe, a także terminowe wykonywanie usług przez naprawczy warsztat sprawiają, że propozycja firmy cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych i indywidualnych. Na czas prac serwisowych w samochodzie proponowany jest samochód zastępczy w atrakcyjnej cenie.

 UL. POLNA 100  Włocławek   tel. 54 411 09 00

 
(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%