Zamknij

Chuck Norris we Włocławku?

06:34, 05.06.2012
Skomentuj

Już jutro każdy będzie mieć okazję, by stanąć oko w oko z Chuckiem Norrisem. W placówce Banku Zachodniego WBK przy ulicy Kościuszki 6 gościć będzie polski sobowtór słynnego „Strażnika Teksasu”.

Bank Zachodni WBK we Włocławku prowadzi właśnie dni otwarte z kredytami gotówkowymi. Od dzisiaj do środy każdy klient placówki będzie mógł uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach, dodatkowo czekają na niego niespodzianki.

Pierwszą i najważniejszą z nich jest obecność sobowtóra Chucka Norrisa. W środę w godzinach 13-17 będzie on gościł w placówce BZ WBK przy ulicy Kościuszki 6 i będzie „do dyspozycji” gości.

Każdy chętny będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie ze słynnym „Strażnikiem Teksasu”.
Ponadto dla tych, którzy zdecydują się na zaciągnięcie kredytu w dniach 4-6 czerwca, przewidziano nagrody w postaci podwójnych zaproszeń do Multikina.

Tylko w środowe popołudnie masz szansę stanąć oko w oko z sobowtórem Chucka Norrisa. „ I Chuck ma być”!

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

KUSTOKUSTO

0 0

dobrze że w banku nie ma obrotowych drzwi bo by trzaskał nimi :)

14:23, 05.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

palec wielbłądapalec wielbłąda

0 0

Chuck Norris szybciej stoi niż Ty biegasz!

22:07, 05.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

johnyyjohnyy

0 0

Chuck Norris urodził się w drewnianym domku, który sam zbudował.

22:10, 05.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LOLLOL

0 0

Chuck Norris zjadł Grycankę!LOL

22:15, 05.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ponury ŻniwiarzPonury Żniwiarz

0 0

Chuck Norris jako jedyny na świecie zgrał na pendrive'a internet.

23:14, 05.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

chuckchuck

0 0

CZy Chuck Norris też będzie pracował do 67 roku życia?

12:26, 06.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wielbicielwielbiciel

0 0

1. Nielubienie Chucka Norrisa powoduje raka i choroby serca.
2. Chuck Norris doliczył do nieskończoności. Dwa razy.
3. Chuck Norris nie umrze. On kopnie w kalendarz. Z półobrotu.
4. Normalny człowiek ma 46 chromosomów. Chuck Norris ma 92. Zawsze jest dwa razy lepszy od przeciętnego człowieka.
5. Kiedy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem.
6. Film "Rambo - Pierwsza Krew" był oparty na wydarzeniach z obozu harcerskiego na którym był w dzieciństwie Chuck Norris.
7. W sklepach przyjmują pieniądze z "Monopolu" jeśli płaci Chuck Norris.
8. Wielki Mur Chiński powstał, by powstrzymać Chucka Norrisa. Nie udało mu się.
9. Wizerunki na banknotach nie przedstawiają Chucka Norrisa ponieważ uznał, że ludzie mieliby problemy z tak dużymi nominałami.
10. Chuck Norris kiedyś przypadkiem posłyszał, że nie można przekroczyć prędkości światła bo coś dziwnego dzieje się z czasem. Postanowił sam sprawdzić jak to naprawdę jest. Od tamtej pory niektórzy historycy twierdzą, że ojcem Chucka Norrisa jest Chuck Norris.

18:08, 06.06.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%