Zamknij
REKLAMA

Planujesz kupno dobrego roweru dla siebie lub dziecka? Wiedz, że...

00:00, 27.05.2019 | artykuł sponsorowany
Mat. Like Bike.

Sklep rowerowy Like Bike przeniósł się z ul. Kaliskiej na Okrzei 54. Nowy salon to największa we Włocławku przestrzeń oferująca wyłącznie rowery renomowanych producentów i sprawdzone akcesoria rowerowe. 

Nowy salon Like Bike przy Okrzei 54 działa od kilku dni (ZOBACZ ZDJĘCIA Z OTWARCIA). Na powierzchni wystawowej aż 400 m2 mieści się kilkaset rowerów renomowanych producentów zachodnich oraz polskich. Są to między innymi: Specialized, Marin, Gazelle, Electra, Scott. 

Odpowiedni dla siebie rower znajdą tu zarówno fani rowerów miejskich, trekkingowych, jak i nieco bardziej wyczynowych - górskich i szosowych. W ofercie salonu są też bezpieczne rowerki dla dzieci. 

Like Bike działa na włocławskim rynku od ponad dekady. Firmę wyróżnia wysoka jakość produktów i specjalizacja. Jako jedyna na lokalnym rynku oferuje kompleksową usługę – indywidualny dobór roweru dla klienta, możliwość testowania rowerów i wypożyczenia ich przed zakupem.

- Każdy rower powinien być indywidualnie dopasowany do swojego właściciela i jego typu jazdy - tłumaczy Piotr Gdaniec, właściciel Like Bike.

Masz już rower? To świetnie! W asortymencie salonu przy Okrzei 54 znajdziesz również profesjonalne i sprawdzone akcesoria rowerowe - kaski, buty, rękawiczki, foteliki dla dzieci, torby, bidony, liczniki, zestawy oświetlenia oraz odzież rowerową (m.in. szkockiej firmy Endura), która umożliwia rekreacyjną jazdę rowerem, jak i uprawianie sportów rowerowych, niezależnie od warunków pogodowych i pór roku. 

Potrzebujesz części rowerowej - żaden problem! Like Bike oferuje przerzutki, manetki, hamulce, łańcuchy, opony, dętki, siodełka i wiele więcej.

Na tym jednak nie koniec. Przy nowym salonie prężnie działa serwis rowerowy, który zajmuje się przeglądami, regulacjami, naprawami oraz wymianą części. To ważne przed rozpoczęciem sezonu! - Warto przygotować rower do sezonu, dzięki czemu będzie lepiej jeździł, hamował, przerzutki będą lepiej działać, co przekłada się na radość z jazdy i przedłużenie żywotności jednośladu - wyjaśnia Piotr Gdaniec.

Salon oferuje promocje, rabaty i sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

Więcej informacji o ofercie sklepu można znaleźć na stronie www.likebike.pl

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone