Zamknij
REKLAMA

Takiego sklepu we Włocławku jeszcze nie było! Na otwarciu będzie były zawodnik UFC!

00:01, 28.09.2020 | .

Takiego miejsca we Włocławku jeszcze nie było. W sobotę, 3 października, zostanie otwarty sklep, w którym kupisz to, czego nie dostaniesz nigdzie indziej. 

Ubrania, które znajdziesz w sklepie Octagon zlokalizowanym przy ul. Reja 12 we Włocławku przeznaczone są dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość.

- To będzie jedyny taki sklep we Włocławku i jedyny w regionie. Oferujemy odzież kibicowską, do sportów walki, na siłownie i odzież patriotyczną - mówi Łukasz Głowacki, właściciel sklepu.

W sklepie znajdziemy odzież damską, męską i dziecięcą. Będą to produkty takich marek jak Octagon, Public Enemy czy Odzież Uliczna. Wszystkie z nich tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Charakteryzują się oryginalnymi wzorami oraz bardzo wysoką jakością.

Włocławski sklep to nie tylko ubrania, ale również akcesoria. Poza bluzami, koszulkami, kurtkami i spodniami, dostępne będą także chusty i kominiarki, a także plecaki, torby i saszetki, smycze i wiele, wiele więcej. 

- Gama jest szeroka, od rac po wszystko co związane ze sportem - tłumaczy Głowacki. 

Wielkie otwarcie już w najbliższą sobotę, 3 października, o godzinie 10:00. 

To, co się będzie tam działo w dniu otwarcia zaskoczy wielu. 

W sklepie zlokalizowanym przy ul. Reja 12 będzie okazja, żeby nie tylko zrobić zakupy, a spotkać kilka gwiazd mieszanych sztuk walki. 

Jedną z nich będzie Daniel Omielańczuk – polski zawodnik muay thai, sambista w wadze superciężkiej oraz zawodnik mieszanych sztuk walki w wadze ciężkiej. Walczył podczas gal takich federacji jak KSW oraz UFC. Obecnie jest zawodnikiem ACA. 

Reszta nazwisk gwiazd sportu jest owiana tajemnicą. Właściciel sklepu, Łukasz Głowacki, zapewnia, że będzie to mega show.  

Octagon silnie włącza się również w promocje lokalnych, młodych i utalentowanych zawodników. Pierwszym z włocławskich sportowców, który dołączył do Team Octagon Family jest pięściarz Jakub Straszewski. 

(mat. we współpr. z Octagon Włocławek)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop