Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:01, 06.09.2021
Dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19? Jakie korzyści przynosi zaszczepienie się? O tym w wywiadzie z Domicelą Kopaczewską, zastępcą prezydenta Włocławka odpowiedzialną w ratuszu m.in. za kwestie polityki zdrowotnej w mieście. 
00:01, 10.05.2021
Od trudno gojących się ran przez choroby układu nerwowego, choroby serca, nadciśnienie czy migreny do depresji a nawet autyzmu - tlenoetarapia w komorze hiperbarycznej jest skutecznym sposobem leczenia długiej listy dolegliwości. Wpływa też pozytywnie na kondycję psychofizyczną, wydolność organizmu, wygląd. Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.
00:01, 13.07.2020
W 2017 roku ta historia obiegła cały świat - mieszkająca w USA Eden miała zaledwie 2 latka, gdy doszło do tragedii.  Dziewczynka niemalże utonęła w przydomowym basenie. Doszło do poważnych uszkodzeń w mózgu. Eden nie mogła mówić, poruszać się, nawet jeść. Lekarze nie dawali rodzicom dziewczynki żadnej nadziei na poprawę. Oni jednak nie poddali się...
09:00, 02.07.2020
Wakacje to dla młodzieży najpiękniejszy czas, kojarzący się z wolnością, beztroską i odpoczynkiem od reguł. Niestety, ze względu na nadal panującą pandemię koronawirusa w tym roku będzie inaczej. Dodatkowo eksperci podkreślają, że apele o przestrzeganie ograniczeń powinny być kierowane przede wszystkim właśnie do młodych ludzi. Dlaczego? Dowiesz się tego z tego tekstu. 
00:01, 19.02.2020
Bóle stawów to powszechne dolegliwości i wbrew pozorom nie dotyczą tylko seniorów. Coraz więcej młodych osób zmaga się z tym schorzeniem. Jak zatem uporać się z bólem? Najłatwiej sięgnąć po farmaceutyki, ale to nie jedyne rozwiązanie. Doskonale sprawdzą się także naturalne metody leczenia. Nieocenione właściwości ma m.in. ziele podagrycznika.
00:01, 25.11.2019
Terapia tlenowa pomaga w przypadku całej listy schorzeń. We Włocławku z zabiegu w certyfikowanej komorze hiperbarycznej polskiej produkcji Hipermedico skorzystasz tylko w Gabinecie tlenoterapii hiperbarycznej przy ul. Wysokiej.
00:01, 18.11.2019
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" od lat pomaga kobietom szukającym dobrego ginekologa i położnika, mającym problem z zajściem w ciążę, czy chcącym poprawić jakość swojego życia seksualnego. "Medyk" to kompetentni i rzetelni lekarze oraz najnowszej klasy aparatura do badań i leczenia schorzeń.
00:00, 07.10.2019
Dopalacze to potoczna nazwa nielegalnych substancji odurzających. Są równie niebezpieczne, jak narkotyki. Wśród młodzieży panuje moda na dopalacze, dlatego każdy rodzic powinien wiedzieć, jak rozpoznać, że dziecko je przyjmuje i jak je ustrzec się przed nimi.
00:00, 03.10.2019
Jak to właściwie jest z tymi szczepieniami – szczepić, nie szczepić, bać się czy nie? Posłusznie korzystać z kalendarza szczepień obowiązkowych czy, idąc za głosami ruchów antyszczepionkowych, odmawiać i zdać się na los?
00:00, 30.09.2019
Czasy, gdy mówiąc nałóg miało się na myśli alkoholizm albo palenie papierosów, minęły bezpowrotnie. Teraz musimy zmagać się z wieloma innymi, często bardziej podstępnymi pułapkami i uzależnieniami. Nie tylko narkotykami i dopalaczami, o których jest głośno.
00:00, 12.09.2019
We Włocławku otwarto pierwszy gabinet tlenoterapii z komorą hiperbaryczną. Terapia tlenem wpływa pozytywnie na naszą kondycję psychofizyczną, wydolność organizmu, wygląd oraz jest skutecznym sposobem leczenia wielu chorób.
00:00, 04.12.2018
Problem wysiłkowego nietrzymania moczu coraz częściej pojawia się w mediach, choć nadal jest to temat wstydliwy i często pomijany. Nie można jednak przejść obok niego obojętnie choćby z uwagi na skale problemu. Dotyczy on przede wszystkim kobiet, w różnym wieku i z różnymi uwarunkowaniami, które wpływają na powstawanie schorzenia. Próbując zgłębić temat udałam się na rozmowę z dr n. med. Waldemarem Litwińskim, który specjalizuje się m. in. leczeniem tego problemu.
00:00, 30.11.2018
Każda kobieta używa codziennie średnio prawie 10 produktów kosmetycznych. To znaczy, że na jej skórę działa nawet 126 różnego rodzaju składników. Zaaplikowane, w ciągu jednej minuty trafiają do organizmu. Syntetyczne substancje zawarte w tradycyjnych kremach czy balsamach dają krótkotrwały efekt, a używane regularnie mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego właśnie lepiej sięgnąć po kosmetyki naturalne, organiczne, mineralne i ekologiczne. We Włocławku ich szeroki wybór znajdziesz w Zielarni Kujawskiej przy ul. Kilińskiego.
00:00, 14.11.2018
Wizyta u dietetyka może być początkiem skutecznej walki z dolegliwościami nie tylko u osób zmagających się z nadwagą i otyłością. Odpowiednio ułożona dieta da ulgę cierpiącym z powodu nadciśnienia, chorób tarczycy, insulinoodporności, czy schorzeń autoimmunologicznych. Gubisz się w gąszczu żywienionych? Dieta Indygo jest dla Ciebie!
00:00, 21.09.2018
Studio Urody Emma Beauty to nowy salon kosmetyczny specjalizujący się w najskuteczniejszych zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających twarzy oraz profesjonalnym makijażu. Warto umówić się na zabieg jeszcze dziś - we wrześniu za pierwszą wizytę zapłacisz aż z 20-procentowym rabatem.