Zamknij
REKLAMA

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i weź udział w warsztatach!

07:49, 16.01.2013 | Ł.D
Skomentuj fot. depositphotos.com
REKLAMA

W niedzielę we Włocławku odbędą się bezpłatne warsztaty dla najmłodszych włocławian oraz ich rodziców! Organizatorem zajęć jest Akademia Sukcesu „Bystrzak”.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 1-2 lat. W programie warsztatów instruktorzy położą szczególny nacisk na ruchu, który jest naturalną potrzebą każdego dziecka.

Jak przekonują organizatorzy zajęć, ruch stanowi istotny czynnik w jego rozwoju fizycznym. Dziecko nie może długo skoncentrować się na jednej czynności, co powoduje konieczność częstych zmian zabaw ruchowych i ćwiczeń gimnastycznych.

Zajęcia mają na celu doskonalenie poszczególnych czynności ruchowych u dzieci, nabywanie przez nich zręczności, wyrabianie szybkości, zwinności i wytrzymałości. Zajęcia są również doskonałą inspiracją, jak efektywnie spędzać czas z maluchem w domu. Dadzą mnóstwo pomysłów na edukacyjną zabawę dla najmłodszych, a także podpowiedzą, jak wykorzystywać najprostsze elementy otaczającej rzeczywistości i przyrody do zabaw stymulujących zmysły i rozwijających motorykę malucha.

Szczególna uwaga zostanie skierowana na bliski kontakt rodzica z dzieckiem, co ułatwia przekaz pozytywnych emocji, da dziecku poczucie ciepła i miłości. Podczas zajęć wykorzystywane również będą elementy znanych i sprawdzonych metod terapeutycznych i dydaktycznych.

Podczas niedzielnych zajęć będzie się można również dowiedzieć m.in.  jak prawidłowo dobierać buty dla dziecka, jak dziecko powinno siedzieć, aby zapobiegać wadom postawy, poprzez jakie ćwiczenia dłoni i paluszków można pomóc dzieciom nabierać sprawności w samodzielnym ubieraniu, jedzeniu, malowaniu oraz jak bawić się z dzieckiem, by miało zdrowe stopy.

Warsztaty w Akademii Sukcesu "Bystrzak" odbędą się w niedzielę, 20 stycznia w siedzibie Akademii przy ul. Reja 4. Początek o godz. 13.00

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie pod nr. tel 795 22 33 33 lub osobiście w sekretariacie szkoły językowej Greenwich przy ul. Reja 4 (II piętro) we Włocławku. Uwaga: Ilość miejsc ograniczona!

(Ł.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%